Wpis z mikrobloga

czyli jak ktos cie szantazem zmusza do penetrowania siebie jakims orzedmiotem


@WiktorekS: Obawiam się, że Maja nie to miała na myśli. Bardziej coś w stylu chłopak namówił dziewczynę, żeby uprawiali cybersex - tzn. że się masturbują na kamerkach.
Maję lubię, ale w tych tematach często odlatuje gdzieś daleko. Dla niej pewnie seks z pijaną to gwałt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dakkar: swietna rada. Powiedzmy ze ktos nagral twoja nieletnia corke na basenie jak sie przebierala i teraz szantazuje ja ze nagranie z nia nago trafi do sieci i wszystkich jej znajomych z fb, wtedy ty wchodzisz caly na bialo i mowosz swojej corce

wyłączasz komputer i problem rozwiązany, #bekazlewactwa


@Tymajster: seks z nieprzytomna/niekontaktujaca pijana dziewczyna to jest gwalt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dakkar: swietna rada. Powiedzmy ze ktos nagral twoja nieletnia corke na basenie jak sie przebierala i teraz szantazuje ja ze nagranie z nia nago trafi do sieci i wszystkich jej znajomych z fb, wtedy ty wchodzisz caly na bialo i mowosz swojej corce


wyłączasz komputer i problem rozwiązany, #bekazlewactwa


@Tymajster: seks z nieprzytomna/niekontaktujaca pijana dziewczyna to jest gwalt

@WiktorekS: no nie, mówię wtedy do córki "córciu, nagraj jak się
  • Odpowiedz
@Dakkar: co nie zmienia tego, ze jak corcia wylaczy komputer, to to nie rozwiaze jej problemu.

A dla mlodych osob taki szantaz moze byc czym na tyle stresujacym i strasznym, ze przestaja one myslec logicznie i wpadaja w pulapke szantazu.

Wiec to tak jakby nie jest temat do krecenia beki, tylko rzeczywisty problem ktory ostatnimi latami narasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dakkar: co nie zmienia tego, ze jak corcia wylaczy komputer, to to nie rozwiaze jej problemu.


A dla mlodych osob taki szantaz moze byc czym na tyle stresujacym i strasznym, ze przestaja one myslec logicznie i wpadaja w pulapke szantazu.


Wiec to tak jakby nie jest temat do krecenia beki, tylko rzeczywisty problem ktory ostatnimi latami narasta.

@WiktorekS: problem to dopiero się pojawi jak sprytne #!$%@? zaczną szantażować facetów, w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mój syn twierdzi że ona jest trollem i kiedyś dopiero docenimy te wrzuty jak jej zabraknie, tak jak Łukasza S.
  • Odpowiedz
@SlenderCzester: Reakcja w komentarzach trochę creepy, Staśko się odkleja bardzo często ale przymuszenie dziewczynki czy nastolatki, żeby dotykała się na kamerkach przez jakiegoś dziada drogą manipulacji to jest gwałt cyfrowy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Powiedzmy ze ktos nagral twoja nieletnia corke na basenie jak sie przebierala i teraz szantazuje ja ze nagranie z nia nago trafi do sieci i wszystkich jej znajomych z fb, wtedy ty wchodzisz caly na bialo i mowosz swojej corce


@WiktorekS: super metoda. Ktoś cię szantażuje i ty spełniasz jego prośby. Wcale ta osoba nie wykorzysta nagrań z tego "cybergwałtu" w jeszcze gorszy sposób x:
  • Odpowiedz