Wpis z mikrobloga

@pasia_elo: ogólnie widać że produkcja lubi parę Oliwki i Kuby, widać jak im komentują zdjęcia na Instagramie, w odcinkach mieli zawsze fajny podkład muzyczny żeby podkreślić dramatyzm albo romantyzm ich sytuacji. Tak samo na Ig hotelu dają im sympatyczne opisy a na Żmije zrzucają szczujnie bo ale wcale się nie dziwię bo Kuba j Oliwka to bardzo fajne osoby
@Olostro: muszą trzymać się retoryki od początku do końca - to taki casus Wiki i Ciposza z HP4 - produkcja maczała paluszki aby była para jak w poprzednim sezonie bo wpisuje się to w scenariusz - bardzo późny etap sezonu był a mocnych par było jak na lekarstwo. Bez pomocy produkcji Wika nie byłaby z Ciposzem w HP4, tak samo można powiedzieć produkcja ułatwiła w tym sezonie parowanie pozbywając się Domi
@kipman1: no ale niby czemu Kuba i Dominika nie mogli być wiodącą parą tylko akurat Kuba i Oliwka wg produkcji? Nikt nie odpadł przed rajskim żeby było nieparzyście więc nie wydaje mi się że wymyślili skutek konkurencji przed rajskim na szybko kiedy wygral Kuba.
@Lolek1011: to tylko teoria, ale moim zdaniem dla produkcji Domi nie była dobrym materiałem na partnerkę- mówiła że nic nie da Kubie w programie itd., a po Oliwce widzieli że coś może czuć do Kuby - przecież znają ich rysy psychologiczne czy charakterologiczne - możliwe że doszło do jakiś kalkulacji i pozbyli się Domi. Podkreślam że mogło tak być - tylko teoretyzuję bo zaraz ktoś mi coś zarzuci. Wiem że w
@kipman1: może zauważyli że wymieniają spojrzenia, było to bardzo dobrze widać zwłaszcza jak byli na tych linach i Kubę chyba zapieklo że Oliwia sparowała się z Kondziem. Może coś zamieszali ale wydaje mi się że to splot przypadków że tak wyszło jak wyszło. Mnie bardzo ciekawi co by się stało jakby Dominika nie odpadła.
@Lolek1011: mnie też to ciekawi - ale sugerując się retoryką lektora w odcinkach poprzedzających to można by było przyjąć że coś się święci między nimi - może jakaś chemia była itd. Biorąc pod uwagę że odcinki montowane były niemal na bieżąco (po 3-4 odcinki z tego co słyszałem) to można by było przyjąć tezę że produkcja mogła maczać w tym paluszki. Tego już się nie dowiemy pewnie, a szkoda bo te
@Olostro: pewnie chciała wbić szpilę innych, słyszałem przecieki ze podobno produkcja była przerażona Jayem pod koniec (pracuje w tej branży, nic nie potwierdzone) swoją droga jak chcecie to mogę wam kiedyś opowiedzieć jak wyglada nagrywanie setek i jak wyglada kontakt z produkcja