Wpis z mikrobloga

Drogie Mirko chwilami mam aż po przysłowiową kokardę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Skąd w kobietach bierze się taka nerwowość bez powodu?

Najpierw jakaś różowa powie jedno, żeby za 5 minut zrobić coś innego, a następnie znowu zmienić zdanie i jeszcze będzie fukać na mnie. Normalnie rollercoaster emocji w 15 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z natury jestem spokojna i skupiona, a większość różowych z jakimi miałam do czynienia są jak po Mefedronie XD
Żeby chociaż trzymały się jednego działania, a tu ni uja, co sekundę coś innego i wzajemne nakręcanie się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dejcie jakieś rady bo meliska już nie wystarcza (,)
Całe szczęście, że mój niebieski jest mocno #logikaniebieskichpaskow ( ʖ̯)

#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 26
przysłowiową


@JoeGlodomor: @Patrycja1994: Nie musi być przysłowia aby użyć wyrażenia "przysłowiowa" - To taka złota myśl, która może być pouczeniem, przestrogą albo nakazem. Często zawiera rym. Powiedzenie, albo porzekadło, to po prostu wyrażenie, które nie ma formy zdania, a jest znanym porównaniem czy metaforą, np. „leje jak z cebra”, „z duszą na ramieniu”, „słomiana wdowa” czy „tak że tak" lub "mieć po kokardę"...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joncrow: aaaa, widzisz, zmądrzałem. Żadna babą mnie nie usiedliśmy, jestem w wspaniałym związku partnerskim i tak pozostanie, jakby było inaczej lej mnie po ryju od razu, daje Ci błogosławieństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Afropolon: > i tak pozostanie, jakby było inaczej lej mnie po ryju od razu, daje Ci błogosławieństwo

Jeżeli się pomylisz i będziesz leżał na glebie. Przyjdę i po ojuje.
Na próbę:

- @Afropolon Ojoj ojoj

A tak na poważnie. Trzymam kciuki za Ciebie :)
różowa powie jedno, żeby za 5 minut zrobić coś innego, a następnie znowu zmienić zdanie i jeszcze będzie fukać na mnie. Normalnie rollercoaster emocji w 15 minut


@Patrycja1994: witamy w męskim świecie.
Tak zachowuje się większość kobiet. ¯\_(ツ)_/¯
Ale my przecież przegrywy, bo bez baby
Za to szczęśliwi (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joncrow: znalezieniu odpowiedniej babki, dogadaniu wszystkiego, byciu pogodzonym ze sobą samym.
Nie szukałem nikogo na początku i zacieszałem z samotnosci, potem potinderowałem przy czym zamiast "Hey Siema" pisałem "Nie szukam związku, nie chce związku, jestem i pozostanę wolny". O dziwo branie było jak Rolnicy dopłaty unijne. Nie znalazłem jednak żadnej ciekawe bo każda działała na zasadzie "a ja mu pokaże ze go usidle" ... takiego wała.
Na pytanie po miesiącu znajomosci