Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o M41D, bardziej w kategorii lekki med?
Parametry działa/penetracja jedne z najlepszych wśród lajtów, na zwykłych modułach 3000dpm wyciągnąłem.
Kamo w porównaniu z lt432 to przepaść ( z wydechem na slocie nadal jest gorsze xD), ale zasięg widzenia bez optyki to 476m (lt w takiej samej konfiguracji z wentylacją ma 440, 477 z optyką na slocie). Do tego bardzo szybkie pociski i 9 stopni depresji. Jak to się ma do rzeczywistości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam elc i lt432, ale zwyczajnie pograłbym w końcu czymś nowym.
#wot
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michalczewsky: Działo ma bardzo fajne, ale cierpi na ten sam problem co M41 90 mm - jest duży i ma tragicznie słabe kamo, przez co ciężko te pojazdy traktować jako pełnoprawne lajty, to bardziej takie chude medy.

Grasz tym jak medem i będzie w miarę spoko, choć w walce z pełnoprawnym medem raczej na pewno przegrasz o ile przeciwnik nie jest skończonym debilem, bo zawsze będziesz mieć te ~200/300
  • Odpowiedz
Sprawdziłem z ciekawości na wotlife jak wyglądają ogólne statystyki na tym czołgu i wr jest raczej od końca tabeli. Ale już taki skill ma na nim bodajże najwyższy wr i drugi exp ze wszystkich lajtów 8 poziomu na ponad 100 bitew, co pokazuje że ma spory potencjał.
Mam buldoga GF na koncie rekruta, i myślę że chińczyk dużo lepiej będzie sobie radził w obecnych realiach.
  • Odpowiedz