Wpis z mikrobloga

#powiedzcie mi #!$%@? w czym jest rzecz.

Wprowadzono rankedy. Przy kalibrowaniu wygrałem 8/10 meczy z jakimś składem (1-4 osoby, różnie), i to osoby z którymi zazwyczaj dobrze mi się grało.

Skalibrowałem ranking, 3330.

I się zaczęło.

12 PRZEGRANYCH RANKEDÓW POD RZĄD xD

No #!$%@? mireczky, ja wiem że prosem nie jestem, no ale #!$%@? bez przesady. Na początku myślałem że po prostu zły dzień. Ale kolejnego to samo, #!$%@? grałem pózniej już najostrozniej i rozważniej jak umiałem i wynik

31:2 dla przeciwnego teamu. No #!$%@? już szlag mnie jasny trafia.

Czego czym leży problem bo wątpię nagle z dupy przestał ogarniać gre z dnia na dzień :_;

#dota2 ##!$%@?
  • 6
  • Odpowiedz
  • 7
@zlotybin: ehh nie lubię pisać o tym tyle razy ale ok. Wiec mmr bierze średnia z waszego skilla i daje wam przeciwników na "podobnym poziomie".

Indywidualny skill miedzy graczami na linii może sie różnic i to sporo mimo ze średnia jest podobna i np wasz najsłabszy gra przeciwko ich najlepszemu -> dostaje ostro wpiernicz -> snowball -> gg.

Kolejna kwestia to bohaterowie, ogarniac bohatera to IMO kwestia 30+ gier i jak
  • Odpowiedz
@zlotybin: @Zorak: ja uważam, że mimo wszystko najważniejszy jest pick i podział linii. Dziś miałem grę gdzie druga drużyna był super ogarnięta, byli bardzo zgrani (ja byłem solo), a ich puck to już w ogóle super ogarniał. A i tak wygraliśmy to, bo totalnie ich outpickowaliśmy.

http://dotabuff.com/matches/426338082

Chociaż puck trochę #!$%@?ł, że zrobił dagona zamiast hexa... Ale ile razy go goniliśmy ciągle potrafił nam uciec z końcówką hp i jeszcze
  • Odpowiedz
@Kajetan8: Tez ostatnio miałem takiego Pucka, boże myślałem ze #!$%@? mnie strzeli jakaś jak puck uciekał z pod fontanny prawie na 5 hp, i jeszcze za chwile wracał na tych 5 hp i robił double killa :_: Chyba za bardzo przeżywam tą gre, no nic jutro dam ostatnią szansę. W sumie jak tak teraz myślę to masz rację,bo allpicki rankedowe przeciwnicy nic nie pickują czasami do 00:00 czekając co my weźmiemy....
  • Odpowiedz