Wpis z mikrobloga

#glo #epapierosy #iqos #papierosy
Siemanko, mieliście jakieś dziwne skutki uboczne po jaraniu #glo ? Pytam, bo używam tego już 11 dni i wczoraj nagle zrobiło mi się słabo. Zawroty głowy, brak sił, puls mi skoczył bo mierzyłem i ogólnie myślałem że zaraz zemdleję. Nie wiem czy jest to związane z paleniem #glo dlatego pytam czy ktoś z was miał podobnie.

Tak btw. to dzisiaj mija 11 dzień używania glo i bateria przestała się ładować, sprawdzałem na dwóch kablach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
@kapustka_kiszona: paliłem normalne fajki, paczke dziennie i tak nie miałem. Na imprezie paliłem jeden wkład po drugim i mnie ścięło na następny dzień xd To nie było typowe kręcenie się w głowie jak po zapaleniu normalnego papierosa, tylko zamroczyło mnie, zacząłem się pocić i trząść xd
  • Odpowiedz
@jaszczurr: klasyczne przedawkowanie, no wiesz te wkłady są mocne wczoraj też tak na szybko wykurzyłem tego jagodowego i też mi się rzygać zachciało i słabo zrobiło
a też palacz paki dziennie były here, te glo są serio mocarne i mi się to bardzo podoba powiem ci
  • Odpowiedz
@kapustka_kiszona: a miałeś może jakieś problemy z ładowaniem urządzenia? Wczoraj nie chciał się ładować, sprawdzałem na dwóch kablach, poleżał całą noc, dzisiaj rano podłączyłem pod kabel i się normalnie ładuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz