Wpis z mikrobloga

“— Dla Boga, @kipman1: ! Larum grają! wojna! żmija w potrzebie! a ty się nie zrywasz? szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? ..."I co?...Po całym sezonie wychwalania pod niebiosa ,jaka ta żmija jest petarda/torpeda,mądra,inteligentna,błyskotliwa i wspaniała,teraz tak ani słowa komentarza?Po tym szambie,jakie żmije zaprezentowały?......Jakieś tam dwa wpisiki o innych,a o niej/nich nic,Ani zdania?Gdzie tradycyjne podsumowanie?...W półtora odcinka pokazała się ze strony "jak najlepszej",do tego prawdziwej,razem ze swoją "drugą połową",od zabawy w chowanego w szafie.( ͡° ͜ʖ ͡°)Rozwaliła całe twoje kilka tygodni wysiłków.Teraz przynajmniej twój nick i avatar,oraz mądre wpisy będą od razu się kojarzyły z "wystąpieniami" żmii i Jaya w tych dwóch odcinkach...( ͡° ͜ʖ ͡°)Każdy,kogo będziesz wychwalał,od razu wzbudzi podejrzenia,że okaże się żmiją/Jayem wcześniej,czy później...( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. "Na priv ktoś mi wrzuciła" (jak tobie),że już w trakcie przeprowadzki jesteś do Jadownik...Żeby ciągle na bieżąco relacjonować w SM sielankowe,wspólne życie żmii i Jaya,z podawaniem nawet pozycji gps,gdzie w każdym momencie się znajdują...

#hotelparadise
  • 10
@Amikamamy: spoxi - ja nie mam tak że idę z każdym tematem w zaparte - prawie przec cały sezon im kibicówałem (głónie Jayowi) i poniekąd szkoda mi głównie 2-4 ostatnich odcinków. Ja biorę poprawkę na to co pisał Kondi na IG że non stop mieli "mydlone oczy jaka to nie jest z nich zajebista i mocna para, która zasługuje na finał. Myślę że trochę to uśpiło ich czujność" itd. - znając
@kipman1: możliwe że jest tak jak piszesz,wierzę też w total manipulację produkcji co widać nie raz było czy to podczas zawodów,konkurencji a nawet tenedencyjnych pytań na Pandorze
ale jakby ktoś kiedykolwiek chciał mną manipulować jak to jak piszesz ma miejsce TVN to nie pozwoliłabym żeby ,,robiono'' to nie zgodnie z moim tokiem myślenia, czy miałabym robić cokolwiek kosztem innych poprzez ,,nękanie'' złośliwością, obczerniania ich i to w obliczu kamer,no nie wyobrażam