Wpis z mikrobloga

@Nadmucham_ci_w_kasze: szanuje. Będzie kosiła hajs na idiotach, w dwa czy trzy lata zarobi tyle że jeśli nie przewali na głupoty to może jej wystarczyć do końca życia.

Problemem tej sytuacji nie są dupy które to robią, tylko ci idioci którzy im płacą.
  • Odpowiedz
jeśli nie przewali na głupoty


@cienki137: Jeśli. Zapewne są wyjątki od tej reguły, ale przeważnie kariera #!$%@? to równia pochyła – robienie coraz gorszych rzeczy za coraz mniejsze kwoty, bo kiedy za młodu sprzedawała się drogo, cały hajs utylizowała na bieżąco.
  • Odpowiedz
@czympyrympym:
Jesli to ta sama, to rodzice pewnie mysla (czyt. im sciemnia), ze taki sukces osiagnela na YouTube. "Niech ktos" zaplaci za dostep do jej OF, ogarnie dowody czym sie zajmuje i przez fejsa znajdzie jej starych i uswiadomi ;)
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: @kapustka_kiszona: szkodzi spolecznie. I za samo to zasluguje na pogarde i ostracyzm.

E-#!$%@? to nizsza forma #!$%@?. Jak pisalem juz nieraz, prawdziwe #!$%@? zapewniaja fizyczna usluge, musza zapracowac na swoj hajs, ryzykujac zdrowiem, majac kontakt z ludzmi. Wiekszosc dup sie na to nie odwazy, bo by je to zrujnowalo psychicznie do reszty. Za to #!$%@? sie na OF jest sterylne, proste, nieporownywalnie mniej upadlajace w ich oczach
  • Odpowiedz
@Xysz: nie jestem społeczniakiem więc taki argument do mnie nie trafia xD
znaczy ja rozumiem, zgadzam się ale mam to centralnie w dupie i nie potępiam
każdy ma własny rozum i prowadzi się według swojego kodeksu moralnego, choćby cały świat był zepsuty to ja będę żył zawsze według swoich zasad a reszta mnie nie obchodzi
a wśród moich zasad nie ma bawienia się w zbawcę świata

może jak przyjdzie mi
  • Odpowiedz