Wpis z mikrobloga

EKIPA mlecznego człowieka w liczbie osób 1 czyli CEO-producent filmowy Sławek robi coś w rodzaju control damage. To jak prowadzony jest kanał budzi u widzów uzasadnione obawy, że to jakaś forma oszustwa, wyzysku nieporadnego człowieka.

Kanał nazywa się Mleczny Czlowiek - Krzysztof Kononowicz, a nie należy do osoby której nazwiskiem jest firmowany.

Sławek zarzucał, że Mexicano nie dzieli się zarobkami 50/50 z Kononowiczem, chciał go odsunąć. Potem w rozmowie Olgierda z Aronem wyszło, że kononowicz otrzymuje 30% (kanał miał generować 6000 zł miesięcznie na trzech do podziału). Następnie 29 maja 2022 roku Kononowicz łamiącym się głosem powiedział, że otrzymuje miesięcznie tylko 400 zł. Czy 9 milionów odsłon mięsięcznie to równowartość 800 zł - dzielenie się pół na pól.

Sam jestem zdania, że to forma współczesnego niewolnictwa, już takie głosy pojawiają się w innych mediach.

#kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
Następnie 29 maja 2022 roku Kononowicz łamiącym się głosem powiedział, że otrzymuje miesięcznie tylko 400 zł.


@gzymspiwniczny: gdybyś Ty miał tyle cukru w cukrze co fekalny pogromca kiszek to byś nie tylko miał łamiący się głos, ale pewnie złamałbyś się po ciężkiemu w nachy.

Poza tym jemu wierzyć w cokolwiek to spory kredyt zaufania trzeba mieć.
Naturalnie nie neguję, że rzeczywiście dostaje te 4 stówy, ale ja bym był ostrożny
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: nie wiem.
Tylko sitwa bielska wie (i pewnie konończuk).
Po prostu trzeba trochę trzezwiej podchodzić do różnych informacji. Tym bardziej kiedy padają one z ust frontmena zespołu Delbrucka.

Nie bronię ryżego ani jego psa jarka od arona.
  • Odpowiedz
spokojniej tam bo pchasz się w opiekę na szkolnej


@gzymspiwniczny: Hę? :)
Dlaczego się pcham?
Po prostu wiem, że można o czymś mówić że "na pewno" jak się zobaczy kwity czy też inne okuratne dowody.

To tak samo jak ludzie piszą tu na tagu, że ryży odwłok z lordozą jest moderatorem na wypoku. A ja w to nie wierzę, póki nie zobaczę konkretnych dowodów.
  • Odpowiedz