Wpis z mikrobloga

qsp hawk w s35vn jest w promce juz prawie miesiąc, może i nawet dłużej ale ja od miesiąca widzę. Serio nie ma takiego popytu na nie? spiderko w takiej promocji od razu by zeszło, no ale tutaj macie super stal za 380 złotych. #noze #edc
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pamperap: Chyba się nie zrozumieliśmy.
Porównaj pingwina w Tytanie do Sebenzy czy chociazby wspomnianego Spyderco albo Microtecha albo jakiegos Bokera, Stridera czy....i chociażby miał kamienie szwarowskiego i gwiezdnym pyłem zdobienia to zobaczysz sporą różnicę.
  • Odpowiedz
@Afropolon: nie wiem czemu spiderco to jakiś wyznacznik. Nóż jak nóż, po prostu inny. Ludzie dopłacają za to, że robiony w usa. A w sumie to nie, bo przeniesli produkcje do taiwanu albo chin, coś takiego. A cena taka sama. Przehajpowane troche
  • Odpowiedz
@s__n: no nie wiem czy trafne porównanie znowu. Te qsp albo ruike to też spokojnie mogą być nożyki na całe życie, kwestia użytkowania. to juz nie te czasy, że żeby mieć coś dobrego trzeba bulić.
  • Odpowiedz
@pamperap: Mordo, ja wiem, ja rozumiem. Ale ludzie płacą za markę, bo chcą. Obecnie chińczyki przestały być synonimem badziewia. Materiały, poziom wykonania i cena, nie odbiegają, a nawet bywają lepsze od gigantów z nożowego świata. Jednak są osoby, które chcą mieć spyderco, bo historia, bo marka. Niech mają. Chcesz qsp, two sun albo ruike? Spoko, kupuj, nie zawiedziesz się!
  • Odpowiedz
@pamperap: Traktujesz noże utylitarnie i nie ma w tym nic złego. Jednak są ludzie, dla których jest to hobby. Mogą połechtać sobie ego, sprawić przyjemność. Jak z zegarkami. Przecież rolex i casio pokazują godzinę tam samo. Tera rozumiesz co chciałem przekazać?
  • Odpowiedz