Wpis z mikrobloga

Typowy wykop pytalem się tydzień temu jaka cenę zakupu podawać odnośnie #clo #aliexpress Podalem prawdziwa i w nagrodę dostałem 2x więcej do zapłaty. Towar za 1000 a oplata 500zl
Wiec dla potomnych sciemniac tam tym svelnikom towar zanizac do maximum, a i nikt nie goni jak cos za nie prawdę, dalem się wyruchac bo zapomnialem o zasadzie
Rob zawsze odwrotnie jak na wykopie
Nie pozdrawiam @Andczej @czerwonyziemniak @sylwek2k @Miszcz_Joda @PanPrezes_PL i przestrzegam przed braniem ich "rad" wychodzi się jak Zabłocki na mydle #zakupy #monitor #prostozchin
Kto ma uwierzyć ze ktokolwiek tam goni za cos tam pracują grazynki co wklepuja to co wysłalo i przerwa na kawusie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buty_Na_Asfalcie: posluchaj mnie zielonko, przy 1000 zl oplat masz 247 zl i nie wiem ile tam CI cła naliczyli, ale zeby wyszlo oplat 500 zl to musiałoby byc z 25% co jest nierealne. Także słaba zarzutka. Oczywiście jakby Cie US dopadł za kłamstwa podatkowe to byś płakał i żałował, że sie nas nie posluchales. Typowy polaczek jest typowy, kijaszka z dupki wyjmuj i plac tyle ile powinno sie zaplacic bez
  • Odpowiedz