Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem co się dzieje z tym #mobilevikings jeszcze rok temu zachwalałem, a obecnie mnie ciągle irytuje, ciągle gubi sieć (mi, różowej, rodzicom), wszyscy znajomy którzy mają u nich kartę narzekają głównie na internet, często nawet poniżej 10mbps, co do #!$%@?. I jeszcze jakby to było w jednym miejscu, okej, można zwalić na nadajnik, ale dzieje się to w Warszawie (Bemowo), Krakowie i w rodzinnej miejscowości, gdzie wieżę mam 500 metrów od domu

@MobileVikingsPL to się chyba stało po odpięciu się od T Mobile, wcześniej było super

Kontaktowałem się już wiele razy z obsługą, nic nie daje restartowanie ustawień, zgłoszenie nadajnika, zostaje jeszcze tylko wymiana karty sim, ale nie wiem, czy akurat mi i znajomym sim się zrąbał

#kiciochpyta #technologia #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iErdo ja odszedłem od vikingow po zakończeniu wspierania przez T-Mobile. Play tragedia, w centrum Wawy miałem z pocałowaniem ręki 30mbs. W rodzinnej miejscowości zawrotne 0.2mbs - Miasto 50k mieszkańców xD
  • Odpowiedz
@mp3-10: @MocarnyKabaczek: @iErdo: przechodząc do innej sieci nie idźcie pod żadnym pozorem do sieci korzystającej z nadajników Plusa, bo traficie z deszczu pod rynnę. O ile Play działa w wielu miejscach słabo, to Plus potrafi nie działać wcale. Plus ma najgorszy zasięg szczególnie na wsiach i w małych miejscowościach a wyniki w testach nadrabiają szybkim 5G w dużych ośrodkach miejskich.
  • Odpowiedz
@KierownikW10 XD akurat to zrobiłem, przeszedłem do plusa na chwilę, pobieranie elegancko 200mb/s. Problem w tym że u mnie 5g niby jest, ale nie było - działało tylko LTE+. Przeszedłem do T-Mobile, i to jest khwa klasa; 40zł miesięcznie i w ciul internetu +5g. Stałe pobieranie, gdziekolwiek w mieście bym nie był, minimum 80mbps.
  • Odpowiedz
akurat to zrobiłem, przeszedłem do plusa na chwilę, pobieranie elegancko 200mb/s


@MocarnyKabaczek: z Plusem tak jest. Jeżdżę do klienta w Świdnicy - tam jest na LTE w Plusie po 80-120 mbit co jest świetnym wynikiem. A już w miejscowościach pod Wrocławiem często nawet LTE nie ma, 3g działa tak jakby nie mogło i jest tragedia. Zresztą jak się popatrzy na mapę nadajników to od razu widać, że Plusowi wiele brakuje
  • Odpowiedz