Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hitherto: bez stanika to byle jaka plaża ( ͡° ͜ʖ ͡°) nudystyczne są też zwykle obok tych standardowych, najwyżej nieco odsunięte. Prawdziwe atrakcje są na Punta Kriza obok Rovinj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to podrzuć, może być na priv


@hitherto: co tu ukrywać, kempingi dla naturystów są na całym świecie ale w Chorwacji jest tego od groma. Szczególnie ciekawa jest moim zdaniem Istria. Czasem jest przykładowo kemping tekstylny i graniczy z kempingiem dla naturystów, można sobie przejść normalnie plażą. Tak się da wejść na Koversadę od strony Północnej z kempingu Porto Sole. Samo Porto Sole jest to kemping dla tekstylnych ale na terenie kempingu
Punta Kriza obok Rovinj


@Precypitat: Byłem tam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaraz obok jest full ludzi w strojach, tuż obok golasy. Ale dojazd tam przez ten las i tymi drogami to ciekawy... Tam jest taki bar przy plaży od strony Valalty. Panienki bez strojów sobie tam wchodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@defoxe: ty mówisz o plażach naturystów które i w Polsce znajdziesz. Kulturowo to np. w Hiszpani opalanie się toples jest czymś normalnym na "zwykłych" plazach.
@Radus: wiesz jak to z polskimi plażami bywa... Raz byłem, to nie to samo.

w Hiszpani opalanie się toples jest czymś normalnym na "zwykłych" plazach.


Fakt, że o Ameryce Południowej już nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Precypitat: wiem co masz na myśli. Natomiast na kempingach takie swingerskie zabawy publiczne są zakazane. Natomiast koło jednego z nich (Valalty) jest zrobiony na wypasie specjalny klub - Anaconda.