Wpis z mikrobloga

Kto nie wpisał się na listęobecności, bo pomagał pobitemu przez polaczków francuzowi, który bawił się dzisiaj na mieście we Wrocławiu?

1. ja

Kto jest srogim przegrywem, który reprezentuje sobą jedną wielką kupę?

2. te polaczki.

#bandaidiotow
  • 22
@Sheikh-el-Shah: a koleś przyjechał napędzać nam koniunkturę wydając swoje zarobione we Francji euro.

@zgaS: pan pod 40ke poszedł na miasto. Wrócił z zakrwawionym ryjem i butem odciśniętym na poliku. Nic dobrego (rzecz w hotelu, pracuję na recepcji).
@megoff:

1. Francuz się nachlał, dymił do Polaków bo przyjechał jak do siebie i mu wszystko wolno. Obywatel europy, polaczek nicz nie morze zrobicz xD olso pewnie przystawiał się do łatwych polek, które jak wiadomo na arenie międzynarodowej są #!$%@? i dają za eurocenta xD (serio panuje wśród iroli brytoli i francuzów taki przesąd xD)

2. Polaki zlewały, ale do pewnego momentu.

3. Srogi #!$%@?.

4. Pani @megoff znajduje biedną pobitą
@Aberworthy: kraków to jest inna planeta. jestem w klubie sam, laska podbija, zagaja po angielsku, że zatanczymy - ja ok. czamu nie. a potem - czy bym jej nie postawił drinka. tu juz mi sie włączył radar, ze dziwnie ale ok. poprosilem cos dla niej ale cena 60 zl za jakis kolorofon mnie otrzezwila. rozejrzalem sie dookola a tam ze dwie laski jeszcze i same karki. cichutko sie pozegnalem - po
@Aberworthy: sęk w tym, że nie był bardzo pijany i nie hejtował na Polaków, mówił że drugi raz już przyjechał do Polski, bo uwielbia ten kraj, ale że nie ma pojęcia co zrobić teraz, bo jak wróci do kraju i rodzina go zobaczy, to będzie wstyd.

Nawet jeżeli zachowywał się niestosownie to sorry, ale #!$%@? but na ryj? No stary szanujmy się, możecie śmieszkować, że obcokrajowiec, to go bronię, ale #!$%@?
@megoff: nie usprawiedliwiam debili ale rzadko kiedy but na ryj jest uzasadniony tym, że się akurat nie spodobał xD już lata nie widziałem tego typu zachowania - jedynie takie gdzie ktoś kogoś #!$%@? prowokował. Jak ktoś fika to buta na ryj dostanie bez względu na nację, po prostu się pcha do gipsu xD a u nas się nie #!$%@?ą w tańcu i tyle. To powinien wiedzieć jak przyjeżdza. Bo #!$%@? idzie
@Aberworthy: spoko, widziałam już w hotelu Polaków pogruchotanych przez innych Polaków, widziałam obcokrajowców, którym sama z chęcią sprzedałabym liścia za #!$%@? zachowanie, widziałam też skutki wczorajszej kradzieży żarcia i sprzętów z hotelowej restauracji (za które to odpowiedzialna jest banda dresów skutecznie odwracająca moją uwagę przed hotelem podczas całego zdarzenia), mam po prostu dosyć takich akcji, bo jest ich za dużo. #!$%@?ście się tylko dlatego, że napisałam, że kolo jest Francuzem, nic
@megoff: #!$%@?łem się do tego, że polaczkami rzucasz na lewo prawo bo hurr durr francuz #!$%@? dostał xD jakby klient polski dostał #!$%@? to też byś własny naród hejciła KTO DOSTAŁ #!$%@? OD POLACZKÓW? POLACZKI xD człowiek dostał #!$%@? od debili i tyle a nie jakieś #!$%@? typu polaczki bijo świadowych zagranicznych francuzów xD

myślisz, że francuziki się między sobą nie piorą?xD polaków też zagranicą biją i co z tego xD
@Aberworthy: dolan plz, skoro identyfikujesz się z cebulakami, a nie z normalną częścią narodu, to tutaj akurat nie moje życie jest smutne. Tak jak pisałam, rzecz wam się rozchodzi tylko o to, że napisałam Francuz. Gratsy za ciasny umysł.

pięknie naciągasz fakty pod swoje teorie, można się od Ciebie wiele nauczyć.
Gratsy za ciasny umysł.


@megoff: dobrze, że ty masz umysł rozwarty i rozumiesz wszystko co się do ciebie pisze xD bo nie wydaje mie sie, że cokolwiek z tego szczaiłaś co napisałęm xD ale dobrze - jestem polaczek z ciemnogrodu bo śmiecham z generalizowania - właśnie mam otwarty umysł bo ludzi nie rozgraniczam na narodowości i pochodzenie. Tragedia się człowiekowi stała a jakiej jest nacji to mniejsza. Ty się za to
@Aberworthy: masz prawo się nie zgadzać z moim zdaniem, ja mam prawo się nie zgadzać z Twoim. CZAJĘ, czepiasz się faktu rozgraniczenia na narodowości. Więc może Cię oświecę, nie rozgraniczenie narodowe było moim bólem dupy, a samo zdarzenie. Jeśli zaciemniłam Ci ten obraz podaniem szczegółów, to wybacz to niezrozumienie. Jak tylko wrócę po pracy do domu uwiążę się łańcuchem do kaloryfera w kuchni. Żeby mnie przypadkiem żaden dziany obcokrajowiec z obitym