Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#dvbt #dvbt2 #canalplusbox #telewizja

Taki nietypowy problem z Canal Plus box. Kanały wyszukuje pięknie, ale jest problem z kanałem Wydarzenia 24. Najpierw wyskakuje coś w stylu, że brak sygnału czy program kodowany, potem jest jakby obraz i dźwięk, ale dźwięk się zacina i Canal box uruchamia się ponownie. Wszystko trwa sekundę po włączeniu kanału i restart. Ktoś tak miał? Montowałem go u siostry w domu bo przyjeżdża na wakacje do Polski i jakoś ten program Wydarzenia 24 nie jest konieczny i wyłączyłem jego wyświetlanie żeby przypadkiem nie wejść i żeby nie spowodował restartu boxa, ale intryguje mnie czy to tak u wszystkich czy coś z moim boxem jest.
  • 6
  • Odpowiedz
Potwierdzam, w łódzkim identyczny przypadek od tygodnia, też go wyrzuciłem, poza tym po włączeniu kanału chyba 51 stars.tv nie wyświetla go i później brak dźwięku na wszystkich kanałach. Wyrzuciłem oba
  • Odpowiedz
Hej, mam pytanie odnośnie samego urządzenia. Telewizor mam stary i szukam jakiegoś boxa żeby działało dvbt2, trochę poczytałem i chyba Canal Plus Box jest dobrym wyborem teraz, oprocz samego dvbt2 mam android tv itp. Czy polecasz urządzenie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D-star: nie działa na nim hbbtv. Kilka kanałów jest jakby internetowych i bez tego nie działają. Nie wiem czy fachowo się okresle, ale nie ma też wzmacniacza w sobie i u mamy w bloku się nie sprawdził bo nie wyszukiwał wszystkich kanałów. Kupiłem jej za to inny dekoder zwykły marki signal i po włączeniu na nim wzmocnienia znalazło wszystkie kanały. C box gdzieś wyczytałem, że nie ma za czułej głowicy. Też
  • Odpowiedz
@desygnat dzięki za odpowiedź! Czyli jest ok ale nie jest idealny :). Pewnie za tą cenę jak kiedyś, w granicach 160zł to był świetny zakup ale teraz bliżej 300zł można jeszcze poszperać za czymś innym. Jeżeli jesteś w temacie to może słyszałeś / jesteś w stanie coś polecić, jakiegoś boxa z androidem który ma tuner dvbt2?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@D-star: nie pomogę. Mi się udało właśnie kupić za 150zl. Idealny nie jest, ale jak dla kogoś priorytetem nie jest DVB-T a tylko ma być dodatkiem jest super. 300zl bym za niego nie dał. Wolałbym żyć bez DVB-T a kupić taniej jakiegoś sticka czy innego miboxa dla funkcji Android tv
  • Odpowiedz