Wpis z mikrobloga

elo mirasy montował ktoś drzwi firmy "ok doors"? Dostępne m.in. w castoramie i leroy merlin z tego co widzę. drzwi już zamocowane ale nie mogę sobie dać rady z klamkami, są w pozycji pionowej i za chiny nie mogę rozkminić jak to zrobić żeby były w poziomej. Jest ta blaszka która stawia opór metalowej sprężynie i blokuje ruch klamki. No i brak dziur na śruby od klamek (picrel 2), miał już ktoś te drzwi i wiercił przez nie? W instrukcji jest tylko na temat montażu ościeżnicy i skrzydła, nic na temat okuć. Kurde już pare drzwi w życiu włożyłem podczas jakichś remontów, teraz szukałem jakichś w miarę tanich drzwi do gospodarczego ale to jest kicha totalna.

#remontujzwykopem #budownictwo #budowadomu #castorama #leroymerlin
Rinter - elo mirasy montował ktoś drzwi firmy "ok doors"? Dostępne m.in. w castoramie...

źródło: comment_1653843783eQk1YswyhyCaRDWrJkfAsl.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Rinter: Albo po prostu przekręcasz albo zdejmujesz tą czarną zawleczkę i blaszkę, ustawiasz w poprawnej pozycji, zakładasz je z powrotem i tyle
  • Odpowiedz
@Rinter: Tak, musisz wykonać te dwa otwory na wylot. Spokojnie mogą być ciut większe niż łącznik śrubowy - mocowanie odbywa się za sprawą docisku obu szyldów. Spróbuj nakleić taśmę malarską na szyld, zaznaczyć punkty charakterystyczne i potem nakleić ją na drzwi - gotowy szablon.
  • Odpowiedz
myślę że da się to zdjąć dwoma płaskimi śrubokrętami, szczypiec nie mam. Na dzisiaj daję sobie z nimi spokój jutro podziałam


@Rinter: mam szczypce ale i tak ściągam śrubokrętem bo mi się nie chce iść po nie xD
  • Odpowiedz