Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
#ksw

Ten tag jest jak chorągiewka albo po prostu Mariusz zamknął mordy tym, którzy cisnęli z niego bekę. I bardzo dobrze, japa tam z tyłu!
Cieszę się że zamknął mordy też ludziom ze środowiska mma którzy nie dawali mu szans.
Pudzianowski jest topowym sportowcem w historii naszego kraju.
Śmieję z waszych kuponów na Materlę.
  • 15
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset: gdyby Materla zakończył karierę wcześniej to nie #!$%@?łbyś kuponu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z całym szacunkiem, ale nie zgadzam sie z tym 10% lucky punchem. Gość przez te 12-13 lat odrobił robotę jak na swoje fundamenty z jakimi wchodził i zasługuje na szacunek.
  • Odpowiedz
@Anderson_: nie #!$%@?łem, nie bawię się w obstawianie. ale szczerze przyznam, nie dawałem w tej walce Pudzianowi szans, tylko właśnie na takiego lucky puncha.

Gość przez te 12-13 lat odrobił robotę jak na swoje fundamenty


no właśnie sęk w tym że nie odrobił. chłop trenuje mma od 13 lat a nie potrafi wykonać dosłownie żadnego poddania, niemal w ogóle nie potrafi kopać, jak mocno dostanie to gubi głowę i zaczyna tańczyć,
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset imo glupoty gadasz, to nie był lucky lunch - Pudzian większość czasu te walkę prowadził, i jak mogę się zgodzić że umiejętności Pudzianowskiego jakoś mega się nie poprawiają, tak mam wrażenie że ma dużo lepsze nastawienie. Nie zajeżdża się przed walkami, w oktagonie myśli na spokojnie - to było widać. Wiadomo, dalej Pudzian zanim napędzi cios to trwa, ale trochę próbował porobić zmyłek, zejście pod ciosem po którym włożył kolano i
  • Odpowiedz
@D_anonek: a moim zdaniem to właśnie był lucky punch, i luck tego ciosu wynikał m.in. z potwornego rozbicia Materli. jeśli Materla, który znokautował np. potwora Palharesa, tak kończy walcząc z Pudzianem, to znaczy że już się do walki nie nadaje. Pudzian zmierzył się z jego najgorszą wersją, innego wytłumaczenia nie ma.

w oktagonie myśli na spokojnie


tak, do czasu otrzymania pierwszego mocnego ciosu, nie raz to pokazał

że coś tam się
  • Odpowiedz
@woldysznator_te_osiemset > a moim zdaniem to właśnie był lucky punch
Doprecyzuje. To był cios, który rzeczywiście siadł Mariuszowi, i był trochę fartowny. Natomiast Pudzian całą walkę dyktował warunki, nie był to jakiś cios ostatniej szansy, tylko cios który poprostu dobrze mu wszedł. Z tego jak ja rozumiem mma, to gdyby Materla był inaczej ustawiony, to poprostu by doszedł do głowy jak wszystkie poprzednie ciosy, i walka dalej by trwała.

Do czasu pierwszego
  • Odpowiedz
@zibi1337 wiesz co, ogladnalem powtórkę tej akcji, i wydaje mi się że może po tym pierwszym ciosie Materla był po prostu już otumaniony. Między pierwszym a drugim ciosem oboje wrócili do pozycji, stanęli, i dopiero później Pudzian wyprowadził cios, gdzie Materla w ogóle nie zareagował. Wydaje mi się że bardziej niż zaskoczenie mogło tam zagrać ogłuszenie (ręka jak młotek XD) i poprostu potem uderzenie podbródkowegom
  • Odpowiedz
@D_anonek: problem w tym że Pudzian właśnie nie korzysta ze swoich atutów. on nie powinien być zawodnikiem stójkowym, stójka to finezja, technika, timing i wyczucie, czyli wszystko to czego Pudzian nie ma. ze swoją masą i siłą fizyczną zawsze powinien dążyć do obaleń i ground'n'pound lub chociażby podstawowych poddań. właśnie taki pomysł miał na niego Okniński, no ale Pudzian się obraził i wyszło jak wyszło.

ja nie hejtuje Pudziana za stypę
  • Odpowiedz