Wpis z mikrobloga

@dean_corso ile masz lat? 15? Pytam bo możesz nie znać ale wielcy artyści często leżeli naćpani, są na odwykach albo już dawno zachlali się na śmierć. Jest to chyba dosyć częste zjawisko. Świetni aktorzy czy muzycy nie zawsze sobie radzą z presją, sławą, bogactwem i tak właśnie kończą. Tak było, jest i będzie. Nie ma co tego normalizować ale też nie jest to jakiś ewenement by być zaskoczonym. A robienie milkywaya
  • Odpowiedz
@dean_corso no to wiesz jak kończy się "zabawa ze sławą", wychowałeś się w pięknym okresie muzycznym. Nie jesteś z pokolenia gdzie piosenka "chvj dziwki #!$%@? #!$%@? węgorz do nosa yoł yoł wakacyjne #!$%@? starej na basenie" jest hitem lata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Suchutkowy: paradoksalnie dopiero teraz na spotify lukam czasem w teksty, kiedyś słucham muzyki dla muzyki, no może poza Kultem, w każdym razie jak czasem czytam teksty kawałków które mi się podobały w młodości, to się czuję zażenowany :D ich poziomem, teraz też się trafiają czasem dobre zespoły np artic monkeys, wiem że to już staroć, ale dzięki różnym blendom na spotify odkryłem współczesną muzykę polską, nie rap... i czasem nawet
  • Odpowiedz