Wpis z mikrobloga

Po pol roku w tym chlewie i zamordyzmie


@Niedobry: Jaki Szanghaj? Pracowałeś w jakiejś fabryce na zadupiu w Guangxi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dokładniej w: 广西家居材科技份有限公司
Guangxi home furnishings Technology Co., Ltd Ale nie bój nic już do tego "chlewu" nie pojedziesz. A jak dobrze pójdzie to i sie twój szef dowie jak sie wypowiadasz publicznie o kontrahentach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyStrike: Blisko ale przestrzeliles. A moi kontrahenci to zloci ludzie i dobrzy przyjaciele. ʕʔ A ze organizacja lockdownow i testow to jednak chlew i zamordyzm to co innego. XD I wlasnie dzieki mim kontrahentom i ich pomocy udalo mi sie wyjechac. Nie manipuluj robaku.
@Niedobry: złoci ludzie i dobrzy przyjaciele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie fikaj bo się przekonasz jak reagują Chińczycy jak się obraża ich kraj
a ustalić dokładnie jaki Polak był w tym okresie na wizie pracowniczej w fabryce w Guangxi nie jest trudno
sam się prosiłeś o tą wizę żeby zarobić trochę pieniędzy dzięki Chinom więc nie ładnie jest teraz publicznie ich obrażać
oczywiście nie będę robił ci
@LuckyStrike: Niczego mi nie dali zarobic. To oni potrzebuja specjalistow. I to oni dzieki mnie zarobili sporo kasy, oraz podostawali duze premie. Ustalaj sobie co chcesz. Oni wiedza o mnie wiecej niz my obaj. I nie obrazaja sie o "chlew i zamordyzm". Tak samo jak Polacy nie zawsze obrazaja sie o "Pislamski stan i chlew obsrany gownem".
Takimi rzeczami mozesz straszyc ludzi bez pojecia.
(Powodzenia tez z tym Polakiem, nawet nie
Zrozum: nie grasz i nigdy nie grales w mojej lidze.

faktycznie, mialbym Cie na sumieniu

Czym innym jest wypok a czym innym #!$%@? Cie w konsekwencje powazniejsze


@Niedobry: ... o tak, jesteś kimś, właśnie zdałem sobie z tego sprawę, błagam cię nie rób tego! proszę! ja pracuje na etacie i mam kredyt do spłacenia, jeśli będę miał problemy w pracy i stracę wypłatę to żona mnie zostawi!
@LuckyStrike:

Ja jestem nikim. Nic nie znaczacym pylkiem i malym trybikiem w maszynie.

Ty jestes pasozytem ktorego nie potrzebuje nikt.

We are not the same... I dalej nie grasz w mojej lidze.

A Zone to pozdrow. Bo wbrew pozorom (I glupim zartom wypokowym, ale to nigdy ja) to najlepsze co Ci sie w zycku trafilo. Dbaj tam o nia lepiej niz dbasz o swoja "jiutiubowa" reputacje.