Wpis z mikrobloga

#codziennymsfs

Wisła w okolicach EPPL

To jest screen z przed kilku tygodni na którym jeszcze widać rejestrację samolotu natomiast kilka dni temu zaobserwowałem że nie mam znaków rejestracyjnych nie jestem w stanie stwierdzić kiedy zniknęły w tamtym tygodniu była jakaś mała aktualizacja i wydaje mi się że od tego czasu się nie pojawiają mimo wpisanej rejestracji w ustawieniach samolotu. Czy ktoś zaobserwował podobny problem ?

calibromaniac - #codziennymsfs

Wisła w okolicach EPPL

To jest screen z przed ki...

źródło: comment_1653554716W81pcT8uqFLIHHba6tqb51.jpg

Pobierz
  • 17
@calibromaniac: zgadza się, to Żyrardów, a startowisko mamy w Wiskitkach i często startuję stamtąd. Nie tylko ja, więc trudno ocenić czy to mnie widziałeś, ale jest to możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@calibromaniac: Chciałem napisać PW, ale masz zablokowane :d

Jak będziesz miał chwilkę wolnego czasu to trzaśniesz screeny Twoich opcji graficznych?

Też mam 1060 6GB i u Ciebie to wygląda znacznie lepiej ||
@calibromaniac tak. W ciągu dnia powietrze ogrzane słońcem pracuje, tzw termika. Jest to niezbędne do lotów na paralotni klasycznej bez napędu, bo można te prądy wykorzystywać do wznoszenia. Przy locie z napędem nie ma takiej konieczności, a turbulentne powietrze raczej przeszkadza, tym bardziej że lata się zwykle dość nisko co zmniejsza czas na ewentualną reakcję. Oczywiście można latać w termice z napędem i wiele osób tak robi, ale większość jednak wybiera wieczór,