Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Konfa to na siłę sklecony twór który miał sens bo
jest w Polsce elektorat anty, anty wszystko. Im bardziej dupa piecze tym lepiej!
takich wyborców jest około 4,7%. Jak JKM siedział cicho to Wolności/UPR/co tam jeszcze spadało poparcie. Jak wyskakiwał z gwałceniem/hitlerem/innym produktem chłopskiego rozumu to rosło bo "$zmienna dupa piecze".

Ale to za mało na sejm. Tym bardziej że są inne formacje antysystemowe jak rozliczne mutacje kukiza na przykład.
  • Odpowiedz
@Frasad: Za działanie na szkodę ruchu ideowego? Tak się robi powszechnie, organizacje polityczne mają pewne cele i rozwadnianie środków do ich osiągania oddala od ewentualnego sukcesu.
  • Odpowiedz
korwiniści stali się takimi samymi rozmodlonymi foliarzami, a jedyna różnica, to podejście do interwencjonizmu państwowego i programów socjalnych.


@aegispolis: moim zdaniem wcale tak nie jest. Korwinistów (takich wolnorynkowców co się wkurzali na gadanie o hitlerze których była zdecydowana większość) przy Korwinie została garstka. Jego wyznawcy to nowa grupa - szuria. Tego gówna jest dużo.
  • Odpowiedz
Tak, dotychczasowym wyborcom środowiska JKM foliarstwo i katotaliban przeszkadza


@Disegno: No to chyba takim sprzed powstania Konfederacji, którzy już od dawna są tu raczej wśród neuropków, niż konserw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moim zdaniem wcale tak nie jest.


@PeterGosling: To w końcu jest, czy nie jest, bo po tym powtórzyłeś dokładnie to samo, co ja napisałem.
  • Odpowiedz
@aegispolis: napisales że Korwiniści stali się. Moja teoria jest taka że Korwinistów już nie ma, albo są gdzie indziej, ale nie przy Korwinie. Przy nim jest teraz randomowa grupa szurów, zebrana od niedawna. To nie są ci sami ludzie
  • Odpowiedz
@PeterGosling: A ja widzę, że jednak cały czas Korwin był centrum tej społeczności, mimo że poglądy coraz bardziej zbaczały w stronę skrajności. Bez tej bajki o wolnym rynku jednak ciężko popierać faszystów, trochę siara przed rodzicami.
  • Odpowiedz
@Lukardio: Ozjasz Goldber wczytał protokół obstrukcji 4.76 no i mamy zamierzony przez krula efekt.
Hehehe, nie mogę się doczekać jak będą zbierali swoje 1,5%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mel0nik: Korwin chciał wolnorynkowych narodowców, ale Winnicki mu zgarnął narodowych wolnorynkowców. xD. To są te szachy 4D
  • Odpowiedz
Korwin chciał wolnorynkowych narodowców, ale Winnicki mu zgarnął narodowych wolnorynkowców


@szejas: Nie tyle Winnicki "zgarnął" co Korwin swoimi "mądrościami" na temat Rosji i Ukrainy sam ich wyprosił. Ciekawe jak to będzie wyglądało w nowej partii gdzie ani Bekowicz ani Memcen raczej nie będą hamować prezesa.

To są te szachy 4D


W wykonaniu Korwina to były co najwyżej szachy dla debili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mel0nik:

Ze względu na niepewną przyszłość, korwinowcy rozpoczęli jakiś czas temu rozmowy ze środowiskiem Roberta Bąkiewicza, które są kontynuowane. - Z Robertem Bąkiewiczem znamy się kilka lat i tak, jak najbardziej rozmawiam, z innymi środowiskami również. Zawsze warto rozmawiać i wymieniać poglądy - mówił niedawno Salon24.pl Bartłomiej Pejo, wiceprezes KORWiN. Rozmowy o ewentualnym wspólnym starcie potwierdza też środowisko Bąkiewicza.


Współpraca z Bąkiewiczem, coraz lepiej. I co dalej, ogłoszenie wspólnego startu razem
  • Odpowiedz
@szejas: większość pożal się boże polskich "libertarian" i "wolnorynkowców" to typowi zamordyści którzy chcą mniejszych podatków i tyle mają wspólnego z wolnym rynkiem zresztą to dosyć hermetyczne środowisko więc pewnie nie napisałem niczego czego nie wiesz
  • Odpowiedz