Wpis z mikrobloga

A czy wy wiecie, że można #zadarmo sobie zamówić ze strony UE różne publikacje? W sensie takie co wyślą w fizycznej formie do domu.
Ja zamówiłem trochę map i jakieś inne pierdoły :P Jakby co to można zamawiać za free mapy w różnych językach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wziąłem pl i eng.
https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/8f8c764d-43da-11ea-b81b-01aa75ed71a1/language-pl
#ciekawostki #uniaeuropejska
acidd - A czy wy wiecie, że można #zadarmo sobie zamówić ze strony UE różne publikacj...

źródło: comment_1653539773nRisZ4AxoHCixDlNdDX7to.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@acidd: @GodlessMike: teraz się przyjrzałem i.. A1, to uj wie co oznacza xD w opisie jest: A1: Strony: 00016 Waga: 60.0 Rozmiar: 1.1 x 297.0 x 210.0 MM

W pierwszej chwili fajny cebula deal, ale w sumie trzeba płacić za przesyłkę, więc jeśli papier i jakość dupy nie urywa, to taniej wyjdzie wydrukować u siebie lub gdzieś przy okazji w drukarni xD

reasumując, Tusk oraz unia szczędzą na
  • Odpowiedz
@acidd Zamówiłem kiedyś te mapę Unii na A1. Fajna taka, wyjąłem z koperty, włożyłem z powrotem i #!$%@? wie gdzie teraz jest. Chyba prościej będzie zamówić nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nutramigen: @Kolarzino: Pan Mateusz i Jarosław to dają biednym i potrzebującym, a te mapy w formacie kartki papieru, to jeszcze trzeba wydrukować i wysłać, a potem jeszcze jakiś bogol, tfu, informatyk, sobie zamówi i dostanie...

A tak w ogóle to czaskoski nasroł do Wisły, a mojemu staremu bynajmniej pan Mateusz doł czternastkem.

#polexit #tvpis

  • Odpowiedz