Wpis z mikrobloga

A czy wy wiecie, że można #zadarmo sobie zamówić ze strony UE różne publikacje? W sensie takie co wyślą w fizycznej formie do domu.
Ja zamówiłem trochę map i jakieś inne pierdoły :P Jakby co to można zamawiać za free mapy w różnych językach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wziąłem pl i eng.
https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/8f8c764d-43da-11ea-b81b-01aa75ed71a1/language-pl
#ciekawostki #uniaeuropejska
acidd - A czy wy wiecie, że można #zadarmo sobie zamówić ze strony UE różne publikacj...

źródło: comment_1653539773nRisZ4AxoHCixDlNdDX7to.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tosiek14: A1, 59.4x84.1cm
Zamawiałem kilka miesięcy temu, pamiętam, że też było coś dziwnego z wymiarami na stronie i nie wiedziałem jaka przyjdzie.

Można zamówić w kilku językach, też będzie za darmo.
  • Odpowiedz
@acidd: a dobra u mnie też za free ten shipping free pewnie tylko poza UE z ciekawostek dodam że jak ktoś lubi zbierać makulaturę to kancelarie różnych premierów prezydentów itp. też często za darmo wysyłają "pozdrowienia" od danego polityka + jakieś broszury
  • Odpowiedz
@acidd: to z podobnych ciekawostek możesz zażądać dostępu do wszelkiej dokumentacji stworzonej przez organy unijne, nawet do maili. W praktyce jak zażądasz np rozmów Komisji z polskim rządem, to powinieneś dostać maila wysłane przez komisję, ale bez maili polskiego rządu. Taka rozmowa ale tylko z perspektywy jednej strony xD
  • Odpowiedz
@acidd: Z tego co widzę to makulaturę dla dzieci zamawiasz. Następnym razem coś dla siebie weź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od siebie polecam czasopismo Research*eu, co kilka miesięcy zamawiam po 10 wydań. Chyba już nie piszą nowych niestety, ale wciąż można zamawiać stare wydania, póki co jestem na tych z 2017 roku (zamawiam z kolejnością wsteczną). Do tego książeczka Key Figures on Europe 2021, świetna garść
  • Odpowiedz