Wpis z mikrobloga

@Misza97: fotki to fake bo specjalista od strony deppa tak powiedział, no plis, są zeznania makijażystki amber, że widziała obrażenia twarzy i nawet wskazała je na focie z jakiegoś programu do którego przygotowywała amber ( ͡º ͜ʖ͡º)
@getin: o jest zastepca podomki xdd pominales zeznanie babki przygotowujacej ja do programu ktora zeznala ze robila jej makeup z bliska i nie widizala zadnych siniakow a po programie amber jej powiedziala "dasz wiare ze zrobilam ten program z dwoma podbitymi sliwkami?" i babka nie wiedziala co na to jej odpowiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darjahn: nie pokaże xd jest mnóstwo sklepów zwłaszcza w USA, paletki są w podobnych odcieniach, natomiast powtórzę ze jest to zwykła plastikowa paletka, która ma ZUPEŁNIE INNE KONTURY, to chyba wystarczy by stwierdzić że to inny makijaż?
Przejdź się do sklepu i zobacz że w samej Polsce są podobne paletki, różnych marek a będzie ich więcej w innych sklepach i w internecie.
@Miskagnoju: Przecież nie chodzi o kontury paletki tylko o dobór kolorów! Poprosiłam o przykład, bo nie widziałam nigdy takiej paletki z kolorem żółtym, a Ty twierdzisz że są ich tysiące. Takie czterokolorowe zwykle są stworzone tak żeby do siebie pasowały w załączeniu przykład. Więc popraw mój błąd i pokaż mi JEDNĄ podobną paletkę (pod względem kolorów), bo jedyne podobne, które na necie widziałam to bruise kit.
Pobierz
źródło: comment_1653906804fJb7908kdP8fx5Wf1wb8jf.jpg
@darjahn:

skoro paletka ma inną formę to chyba logiczne że jest innym produktem.. Równie dobrze mógłbyś pokazać paletkę trójkątną i powiedzieć że to ten sam produkt.
Paletki sprzedają się w jakiejś formie, ten produkt ma taką formę jaka widzimy, skoro sam to widzisz, to dlaczego dalej twierdzisz że to ten sam produkt?

Dodatkowo kolory są inne, bo na zdjęciu z Deppem 1 kolor jest żółty, a paletka ze sklepu ma kolor
@Miskagnoju: Gdzie twierdzę, że to TA SAMA paletka? Cały czas piszę, że podobne kolory mają bruise kity. Zdjęcie jest prawie sprzed dekady znalezienie dokładnie takiego samego produktu jest raczej niemożliwe ()
@darjahn: nie znam się xd
Wiesz więcej ode mnie, ja tylko widzę, że paletka Amber ma żółty odcień. Nie będę się kłócił czy to bruise kit, bo większość z nas śledzących sprawę wie, że Amber jest oszustką.