Wpis z mikrobloga

W sumie Tańcula i ten drugi ziomek mieli racje, że w prawilnym świecie Denisa w którym nie ma policji to normalni ludzie nie mają racji bytu (babcia musiałaby płacić jednym i drugim żeby w spokoju zakupy zrobić) itd. no ale Denis to taki łeb, że nawet tego nie ogarnął i wyciągnął stamtąd tylko słowo ,,jego córka'' i od razu narracja ,,LISCIA MASZ JA SOBIE NIE DAM W KASZE DMUCHAC'', gdzie oni tam nic złego nawet o niej nie powiedzieli xD
#famemma #highleague
  • 12
@rfkng: Mnie rozwaliło to jak on mówi, że Alan to konfident i nie musi mieć papieru bo są jego stories a jak Błachowicz wrzuca fotke z komendy to tu już mówi cały czas o tym, że musi zobaczyć papier xD wychodzi na to, że to klasyczny przykład kozaka do słabszych ale do mocniejszych od siebie juz nie szczeka. Idealnie cały czas robił wszystko żeby nie użyć słowa ,,konfident'' do Błachowicza.
@d3cybelek: Chciałbym tylko i wyłącznie przypomnieć, że Denis to persona która głosi publicznie takie ''złote myśli'' iż jeśli ktoś pójdzie na policję jeśli ukradną mu samochód to jest sprzedawczykiem lub podał przykład grupy przestępczej zajmującej się handlem kobietami mówiąc o tym jak o czymś normalnym i to mając córkę jednocześnie. Jeśli chodzi o jego osobę to szkoda czasu na jakiekolwiek wyzywanie go nawet ponieważ gość jest taki głupi, że sam się
@Slavukr: Jak chodziłem do szkoły podstawowej chociaż to już bardziej gimnazjum było również nie oszczędzaliśmy sobie często bardzo podobnych epitetów tak naprawdę często nawet nie rozumiejąc co dane określenie oznacza oraz pod wpływem pewnej mody aczkolwiek dalej miało to o niebo inny wydźwięk jak obecnie. Bo teraz mam wrażenie, że wszystko i wszyscy są ''konfidentami'' i ''60-tkami'' chociaż jedyna 60-tka jaką większość widziała to mama lub babcia gdzieś na obiedzie lub
@d3cybelek: ale to przecież Tancula uderzył Muranskiego, bo ten ośmielił się go nazwać frajerem.
De facto dla GIT ludzi wszyscy jesteśmy frajerami, w grypserze nie jest to pejoratywne określenie, służy do nazwania osoby, która nie grypsuje, ale nie jest tez cwelem. Co tego pajaca zabolało tak to określenie to ja nie wiem.
@rfkng: Mnie rozwaliło to jak on mówi, że Alan to konfident i nie musi mieć papieru bo są jego stories a jak Błachowicz wrzuca fotke z komendy to tu już mówi cały czas o tym, że musi zobaczyć papier xD wychodzi na to, że to klasyczny przykład kozaka do słabszych ale do mocniejszych od siebie juz nie szczeka. Idealnie cały czas robił wszystko żeby nie użyć słowa ,,konfident'' do Błachowicza.


@