Wpis z mikrobloga

Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim
Mój drogi ŚOPW, tym zniknięciem swoim
Pełno nas na tagu, a jakoby nikogo nie było:
Jednym malutkim programem tak wiele ubyło

Do porannej kapucziny odpaliłem sobie wywiady z uczestnikami, także ostatnim podrygiem i próbą uzupełnienia pustki poślubnej napiszę kilka swoich przemyśleń.

1. Bulionerzy

Ziemniak w oświadczeniu:
„Dziękuję bardzo wszystkim za słowa wsparcia bo otrzymałem ich mnóstwo”
Tymczasem komentarze pod jego ostatnim postem na załączonym w komentarzu screenie (i jest tego sporo więcej XD)
Rodzinie za wsparcie możesz podziękować osobiście, bo nie sądzę żeby ktokolwiek z odrobiną empatii popierał to co robiłeś.

Wywiad to w wykonaniu Kamila oczywiście wicie się jak piskorz. Nerwowe uciekanie oczami po raz kolejny, drżący głos. On nie pamięta żeby coś takiego mówił (powiedzenie, że nie ma czego ratować), on nic nie obiecywał, pani redaktor ja podpisałem jakiś papier i ja nie wiedzioł.
Agnieszka ma dużo klasy w tym wszystkim, dużo przemilcza, ale czasami coś jej wymsknie. Np to że rozmawiali już o dzieciach, domu i psie za dwa lata. No chyba nie brzmi to dla Was jak coś zobowiązującego?

2. Piotr i Dorota

Piotr zapowiadał, że opadną nam wszystkim szczęki na koniec. Widzę tu dwie opcje dlaczego:

-Jego zdaniem to, że on zakończył związek to pokazanie że on jest macho i się w tańcu nie #!$%@?. A w czasie kiedy to pisał to największym zarzutem w jego stronę było to, że jest ciepłą kluchą. Także taka bomba moi drodzy, Dorotka chciała kontynuować a Pioter nie. Można się rozejść.
-W czasie kiedy to pisał to jeszcze kręcili z Dorotą, ale to mało prawdopodobne.

Widać, że Piotr bawił się kiedyś w polityka, bo umiejetność lania wody opanowana do perfekcji. Cały post na instagramie na 2200 znaków kompletnie o niczym.

3. Adam i Patrycja

Adam standardowo pokazał syndrom sztokholmski.

„Wszystko to moja wina, Patrycja już nie mogła mnie znieść, ale to moja wina. Chrapałem i Patrycja nie mogła spać. Wspomniałem już, że to moja wina?”

Ciekawe czy dalej siedzi w Warszawie.

#slubodpierwszegowejrzenia
hiszpanskizdobywca - Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim
Mój drogi ŚOPW, tym znikn...

źródło: comment_1653470269I8rwNEqKgvEMBMIaNiKgGv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@hiszpanskizdobywca: Agnieszka i Adam to byli uczestnicy, którzy przez dobór partnerów ,,przegrali" te relacje nie z własnej winy. Pyśka i Kamil jedyne co mogą dostać w podziękowaniu to ,,lustro", bo ona wszędzie musi ze sobą mieć siostrę bliźniaczkę, więc 3 ta sama twarz w lustrze dałaby jej odpowiedniego powera, a Kamil powinien spojrzeć na siebie i wreszcie stwierdzić, że budowa wizerunku macho wymaga jednak jeszcze trochę więcej treningów na siłce, bo
  • Odpowiedz
@addicted44: Wygląda na to, że nie. Albo chwilę coś tam pokręcili i go kopnęła w dupę, albo zrobili jakąś akcję na wypromowanie jej i swojego konta na instagramie. W każdym razie Kamil chyba się trochę przestraszył karami umownymi, bo teraz wszędzie podkreśla że nie jest w związku
  • Odpowiedz