Wpis z mikrobloga

Kolejny odcinek przepełniony męskim szowinizmem. Produkcja nienawidzi kobiet, kolejny raz to napiszę. Powinni chłopaków zabrać do prawdziwego spa, a nie te biedne dziewczyny molestować..
Sevag oprócz obrzydliwej wymowy, obrzydził mnie tą swoją zachłannością - wszystkie musiały wymasować jego ciało pajaca. Na szczęście jeszcze kilka dni i karuzela żenady zatrzymana
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@MatPL1122: serio to się zrobiło niesmaczne. Rozpasanie waginosceptycznych dupków (Kubizm, Skuns, Kapsel, Suwak). Oni się w ogóle nie muszą starać ( _)
  • Odpowiedz
@qtasik: no wygrali konkurencję to jednak się musieli postarać kek, raz takie gry i zabawy, raz chłopaki gotowali dziewczynom w samych fartuszkach i obsługiwali, jakby ten program co edycję wygląda tak samo, czego ty oczekujesz? XD
  • Odpowiedz
@zyxaa: Ja juz kiedys pisalam, ze byly leaki od wspol-klubowiczow ze jemu wszystko jedno czy ladna czy brzydka, wazne ze kobieta i mozna calowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego nigdy sam z klubu nie wychodzi, co tak ochoczo podkresla
  • Odpowiedz
@MatPL1122: jak dziewczyny wcześniej wygrały to je wysłali do spa. Tu też mogliby tak zrobić. Ale jakiś chory umysł z produkcji chciał inaczej.

@zyxaa: od początku tak uważam. Wszystko mnie w tym facecie odrzuca ()
  • Odpowiedz
@Opportunist: zapomniałam Ci napisać, że cieszę się, że istnieje w naszych liniach poglądów i opinii (które zazwyczaj są odmienne) punkt zbieżny. Szacun
( ʖ̯)
  • Odpowiedz