Wpis z mikrobloga

Na lajwie bardzo śmiała teoria Kapsla odnośnie płaczliwego wieczoru - w rozmowie ze Skunksem i Jayem na palarni stwierdził, że Jay ma taki respekt w grupie że jego smutek spowodowany tym że głosował na Karolinę sprawił że smutek udzielił się całej grupie.
Odnośnie Skunksa to wydaje mi się że produkcja będzie szykowała jakiegoś asa, który odwali Jaya przed finałem - w odcinku Skunks mówi że podszedł by do Elizy gdyby miał immunitet, ale na lajwie też słyszałem że w rozmowie z chłopakami mąci sugerując że Jay i Eliza nie wygrają jeśli odpadną przed finałem. Trochę takie dwulicowe zachowanie Skunksa - niby przyjaźń z Jayem, ale widać że coś w tej relacji jest nie tak i chłopak coś kombinuje. Obstawiam że produkcję będzie korciło dać mu jakąś szansę na zwrot akcji aby zelektryzować oglądających program. Dla produkcji nie ma znaczenia kto wygra - znaczenie ma show, zatem czuję że coś się zadzieje grubego.
#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opportunist: Głosowanie które zapoczątkowało postrzeganie go jako najbardziej zaufaną osobę w hotelu miało 2 tury. Na lajwach kiedyś Kuba mówił Sevciowi że w pierwszej turze zagłosował na niego, potem w drugiej turze miał wybrać między Klaudią i Dżejem bo był między nimi remis i wybrał Dżeja. Na tamten moment w hotelu było 10 osób, więc Klaudia i Dżej dostali po 3 głosy bo widać było jak niektórzy wrzucają zielone motylki
  • Odpowiedz
@kipman1: też słyszałam te dziwne teksty,chciałam dzisiaj jeszcze raz je posłuchać ale mi nie pykło
ale słysząc o tych ,,roszadach'' i to w sumie nie od dzisiaj że ktoś chce do Żmiji ,że Żmija do kogoś chce,
zastanawiam się czy JJ -jowi nie wyczerpała się cierpliwość,co wyraźnie ostatnio widać na Live ,że ma na maksa wqurwa na Żmiję,jak i na to że wciąż szuka zwady-wad u niego,
że czepia się
  • Odpowiedz