Wpis z mikrobloga

Mireczki, pijcie ze mną kompot dzisiaj.
WRESZCIE JEST TERMIN WIZYTY PASZPORTOWEJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) 13 czerwca.

Tu opisywałem cały ten chory system i jak to się odbywa...

Żeby tylko to zapisywanie do tej kolejki na 1000 osób było łatwiejsze, powiem wam szczerze że mi ulżyło, już miałem serio plany do PL jechać i termin miała mi babcia załatwić w Radomiu. Ale tematu nie zostawię, dalej będę interweniował żebym nie musiał takich cyrków przechodzić za kolejne 10 lat albo i wcześniej jak rodzice będą odnawiać paszporty...

#uk #paszporty
MarianoaItaliano - Mireczki, pijcie ze mną kompot dzisiaj. 
WRESZCIE JEST TERMIN WIZ...

źródło: comment_1653336215pLWiNxoJ3008q1rpVR2Two.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Życzę powodzenia w walce, ale sukcesów nie wróżę. Problemy (wykupywanie wszystkich dostępnych miejsc przez koniki) z e-kosulatem są znane nie od dziś. Pamiętam jak dziewczyna mojego kolegi z Tajladii chciała wyrobić sobie wizę trzy lata temu.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Boże, przypomniałeś mi jak wyrabiałem sobie paszport w Manchesterze 9 lat temu, gdzie okienko można było sobie zarezerwować tylko w określonych godzinach (np 10-12) xD. W ogóle te konsulaty w UK są #!$%@? warte, miałem kiedyś jedną sprawę i jakie ameby tam pracują to głowa mała. Ciekaw jestem kto tam dostaje prace i ile zarabiają. ( ͡° ͜ʖ ͡°) O tych partaczach można by zrobić
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: dlatego się zorientuje jak w Polsce to wyglada w moich rejonach ;) Brytyjskiego obywatelstwa w sumie nie chce mi się robić, a z UK paszportem trzeba stać w kolejce w UE, jak leciałem w lutym do Berlina, to będąc ostatnią osobą w kolejce do kontroli paszportowej w Niemczech mogłem pójść jak pan do okienka UE, mijając 200 współpasażerów xD
  • Odpowiedz
dlatego się zorientuje jak w Polsce to wyglada w moich rejonach ;)


@Stryjekmod: Podobno też są kolejki i trzeba stać o 6 rano, ale i tak łatwiej jak się jest na miejscu niż polować na termin jak leśniczy na dzika.

Brytyjskiego obywatelstwa w sumie nie chce mi się robić,


@Stryjekmod: Boże mam to samo, chociaż Mirki i Mirabelki spod tagu mi tyle razy mówili że to wcale takie
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: też mam studia tutaj skończone. Więc podobny przypadek :) Jedyne co mnie powstrzymuje to kwota, bo wolę wakacje na Karaibach za taką ilość hajsu, i fakt że jak wyjedziesz z UK w przeciągu 10 lat po wyrobieniu obywatelstwa to mogą Ci je zabrać, czy nawet od razu zabierają xD
  • Odpowiedz
i fakt że jak wyjedziesz z UK w przeciągu 10 lat po wyrobieniu obywatelstwa to mogą Ci je zabrać, czy nawet od razu zabierają xD


@Stryjekmod To jest jakaś bajka. Ogólnie to wcale nie jest tak łatwo pozbawić kogoś obywatelstwa i musiałbyś odwalić coś srogiego, żeby ci je odebrano. Dobrym przykładem jest typiara co wyjechała jako nastolatka do Syrii, żeby dołączyć do Isis. Inną podstawą do odebrania obywatelstwa byłoby celowe wprowadzenie
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: U nas wylot20.06 a ja za paszporty brałem się pod koniec kwietnia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oczywiście terminów żadnych, przez stronę było na czerwiec. Ale podjechałem pod koniec kwietnia dowiedzieć się czy 2 mają będzie czynne. Pani z informacji, że mamy otwarte i daje numer telefonu bo dodatkowy pokój na ten dzień otwierają. No ok spróbuję, zadzwonię (jakieś 30 razy) ale się udało i
  • Odpowiedz