Wpis z mikrobloga

@zenon_z_chorzowa1: No tak, tylko ja mam na myśli przedmioty dość rzadkie, nie ma na allegro ani jednej sztuki, a nie będę zapylał 300km. Z przesyłką OLX może bym kupił, bo zawsze to jakaś pewność, a tak? Ehhh.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: No właśnie jakaś tam podstawowa ochrona jest, ale tylko przy przesyłce OLX, czyli organizowanej przez OLX. A tu sprzedający wyśle tylko pod warunkiem, że on organizuje przesyłkę, i tylko Inpostem. Wali scamem niestety.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: No właśnie jakaś tam podstawowa ochrona jest, ale tylko przy przesyłce OLX, czyli organizowanej przez OLX. A tu sprzedający wyśle tylko pod warunkiem, że on organizuje przesyłkę, i tylko Inpostem. Wali scamem niestety.


@piker: Nie ma podstawowej ochrony. Jak ktoś ci wyśle #!$%@? gówno które wygląda jak na zdjęciach w ogłoszeniu to olx to klepnie na korzyść sprzedającego że wszystko ok

Edit:
A jak napisałem do BOKu żeby mi
  • Odpowiedz
@piker: to weź inpostem za pobraniem i otwórz przy kurierze przesyłkę i najwyżej odmów odebrania


@matryja: Bóg Cię opuścił? Kurier nie ma prawa dać mi paczki do ręki dopóki nie opłacę i nie podpiszę odbioru, a wtedy to już po ptakach.

@piker: Nie ma podstawowej ochrony. Jak ktoś ci wyśle #!$%@? gówno które wygląda jak na zdjęciach w ogłoszeniu to olx to klepnie na korzyść sprzedającego że wszystko ok
  • Odpowiedz