Wpis z mikrobloga

Kupić coś na tym #olx to jest kuźwa dramat. Znajdujesz jakiś przedmiot, jedyny egzemplarz, już zajarany szykujesz portfel a tam takie coś. Czy sprzedający myślą, że przeleję im 2 kafle tak o, bez żadnych gwarancji? Głupich nie ma, ja wiem w co się gra. "Nie wysyłam przez przesyłki OLX" = "jestem oszustem i nawet się z tym nie kryję"...
#oszukujo #zalesie
Pobierz piker - Kupić coś na tym #olx to jest kuźwa dramat. Znajdujesz jakiś przedmiot, jedyn...
źródło: comment_1653315829y1IKPbgeKqlbNai5YWCv42.jpg
  • 7
@zenon_z_chorzowa1: No właśnie jakaś tam podstawowa ochrona jest, ale tylko przy przesyłce OLX, czyli organizowanej przez OLX. A tu sprzedający wyśle tylko pod warunkiem, że on organizuje przesyłkę, i tylko Inpostem. Wali scamem niestety.
@zenon_z_chorzowa1: No właśnie jakaś tam podstawowa ochrona jest, ale tylko przy przesyłce OLX, czyli organizowanej przez OLX. A tu sprzedający wyśle tylko pod warunkiem, że on organizuje przesyłkę, i tylko Inpostem. Wali scamem niestety.


@piker: Nie ma podstawowej ochrony. Jak ktoś ci wyśle #!$%@? gówno które wygląda jak na zdjęciach w ogłoszeniu to olx to klepnie na korzyść sprzedającego że wszystko ok

Edit:
A jak napisałem do BOKu żeby mi
@piker: to weź inpostem za pobraniem i otwórz przy kurierze przesyłkę i najwyżej odmów odebrania


@matryja: Bóg Cię opuścił? Kurier nie ma prawa dać mi paczki do ręki dopóki nie opłacę i nie podpiszę odbioru, a wtedy to już po ptakach.

@piker: Nie ma podstawowej ochrony. Jak ktoś ci wyśle #!$%@? gówno które wygląda jak na zdjęciach w ogłoszeniu to olx to klepnie na korzyść sprzedającego że wszystko ok