Wpis z mikrobloga

Jakie były wasze największe rozczarowania transferowe?

Ja pamiętam jak prowadziłem RB Lipsk i sprowadziłem do klubu Brazylijczyka, Gabriela Verona... Ileż ta #!$%@? #!$%@? mi krwi napsuła... Nie dość że wydałem na niego 260 MLN złotych, bo potrzebowałem dobrego grajka na SN (Na papierze faktycznie gość był świetny) tak jego nie równa forma, po prostu była bolączką. W jednym meczu potrafił mieć średnią ocenę na poziomie 7.0/8.0, gdzie grał poprawnie, pochwalił się jakąś asystą, czasem coś strzelił, tak potem w serii pięciu meczów potrafił mieć średnią na poziomie 6.4, co było nieporozumieniem w klubie, walczącym w LM.

Wtedy pojawił się newgen o pseudonimie Blasco, grał w Realu, ale jednocześnie w tym Realu nie grał. Na papierze super, statystyk brak, bo grzał ławę, ale myślę sobie, #!$%@? tam, biorę. Zapłaciłem za niego jakieś 120 MLN wtedy, więc Gabriel Veron wleciał na ławkę a Blasco zajął jego miejsce.

Jak wyglądała sytuacja?

A no tak, że jak grał Veron, to strzelał raz na kilka meczy i bardzo rzadko pokazywał co potrafi, z kolei Blasco, z każdą wizytą na murawie, dokładał do swoich statystyk bramkę, czasem dwie i finalnie młody chłopak szedł po każdy możliwy rekord do pobicia w Bundeslidze, takim okazał się fenomenem.

A jak sytuacja wyglądała z Gabrielem? Coś tam #!$%@?ł przez dwa lata, że tak nie może być, bo marnuję mu kariere, a on jest super grajek i chcę grać, wiec w końcu wystawiłem super rezerwowego na listę transferową (A przypomnijmy, miał być gwiazdą ligi) i kto się odezwał? A no, #!$%@?, nie kto inny, jak Real Madryt, który kupił go za 360 MLN i co się okazało? Tak jak #!$%@? grał u mnie, tak #!$%@? grał tam, ale jakimś dziwnym cudem, trzymali go prawie trzy lata i tak jak sprawdzałem, coś tam grał, choć statystyk jak nie miał, tak nie miał nadal.

I jak tu nie kochać tej gry, skoro takie scenariusze piszą się same. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#footballmanager #fm22
  • 5
@GoodSniper:
Nie gram dużymi klubami, dopiero ostatnio zacząłem, więc będzie podwórkowo :)

Buksa z wolnego transferu do Puszczy Niepołomice. Rywalizował ze Świerczokiem któremu też nie szło w pierwszej części sezonu... Ogólnie chłopaki nie zawojowali ekstraklasy u mnie. Adam grał u mnie 2 sezony, 29 występów i 8 bramek.

Sezon przed tym ściągnąłem najlepszego napastnika na jakiego było mnie stać płacowo, wolny transfer, Armand Gnanduillet (Iworyjczyk), mial 28 lat wtedy. Super gra