Wpis z mikrobloga

Z tymi torbami to przesadziłeś, każda pokolei jak z 2000 roku, w busie czy w pociągu nie spodziewaj się uśmiechów od pań, a ładna i dobra torba nie kosztuje wiele


@Lordon: Typowy p000lak nawet do tor podróżnych się dowali xddddddddddddddddddd
  • Odpowiedz
@rastowy: Ludzie #!$%@? się o torby bo mają po max 18 lat i wychowani, że wszystko trzeba mieć najnowsze, najlepsze, najlepiej z #!$%@? logo, no bo tak wypada. Nie przejmuj się debilami i dzieciakami, powodzenia na emigracji :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@purple_elly_sound jak najbardziej.
Tu zarobię 2800-3000pln, tam w miesiąc 9-10k.
No i to tylko początek. Miesiąc tam -> 2 tyg urlopu w PL i powrót tam na 1.5miesiaca i później tak w kółko. Co półtora miesiąca 2 tyg urlopu w PL
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rastowy: Ludzie #!$%@? się o torby bo mają po max 18 lat i wychowani, że wszystko trzeba mieć najnowsze, najlepsze, najlepiej z #!$%@? logo, no bo tak wypada. Nie przejmuj się debilami i dzieciakami, powodzenia na emigracji :)


@Tami tylko jeden taki się znalazł tak naprawdę. Nikt się nie przejmuje opinia randomowego wykopka mieszkającego z matką ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rastowy Zazdroszczę, byłem w Niemczech dłuższy czas i tęsknię (,).
Zamykam sprawy w Polsce, trochę jeszcze odłożę, podszlifuje język tym razem i również uciekam... Może z początku nowego roku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rastowy Zazdroszczę, byłem w Niemczech dłuższy czas i tęsknię (,).

Zamykam sprawy w Polsce, trochę jeszcze odłożę, podszlifuje język tym razem i również uciekam... Może z początku nowego roku.

@kruszomek
Ja języka niemieckiego praktycznie wcale nie znam. Plus jest taki że będę pracował bez wymaganego języka, więc jest git.
  • Odpowiedz
@rastowy: Życzę powodzenia miras!
A z drugiej strony trochę współczuje, każdy ogarnięty człowiek, który mieszkał na emigracji wie, ze z czasem pieniądze odchodzą na dalszy plan :D
  • Odpowiedz
@rastowy pewnie, że tak. Ale słysząc codziennie ten język mózg się tak przyzwyczaja, że chłonąłem jak nienormalny i w pół roku totalne podstawy już umiałem, bez nauki książkowej czy kursowej. Do jakiego miasta uderzasz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rastowy pewnie, że tak. Ale słysząc codziennie ten język mózg się tak przyzwyczaja, że chłonąłem jak nienormalny i w pół roku totalne podstawy już umiałem, bez nauki książkowej czy kursowej. Do jakiego miasta uderzasz?


@kruszomek
Ja jakoś nigdy nie lubiłem niemieckiego już od czasu podstawówki (4-6klasa) + 3 lata nauki w gimnazjum i w sumie moja znajomość tego języka mogła by być zobrazowana jednym ujęciem (załączone)

Dokładnie to do Hambuch.
rastowy - > @rastowy pewnie, że tak. Ale słysząc codziennie ten język mózg się tak pr...

źródło: comment_1653213356jo4B1VuI2INODoXjpL80Kp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz