Wpis z mikrobloga

Czy da radę sprawdzić, czy zapakowana nowa hulajka Xiaomi ma niezablokowane oprogramowanie? Ta data produkcji na kartonie coś znaczy?
Chcę kupić Mi Pro 2, ale z możliwością odblokowania. Te 20 km/h to trochę za mało.

A może coś lepszego w cenie do 2600 zł? W Xiaomi brakuje mi 10” kół pompowanych.
Silnik na papierze ma niby 300W. Jak to wyglada realnie? Sporo tańszych hulajnóg chwali się mocniejszymi motorami.
#hulajnogaelektryczna #xiaomi
  • 5
  • Odpowiedz
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH Jaki jest sens kupowania pro2 jak za podobne pieniądze masz zajebistą g30le, która ma 10" odblokujesz na 31km/h, jest mega stabilna i pewnie się jeździ. Nie zamieniłbym się na żadne xiaomi w życiu!
  • Odpowiedz
@kostyak: Niby tak, ale dorwałem nową za 2k w kartonie. Ninebota, nie mogłem znaleźć w takiej cenie, a na pierwszy sprzęt mi wystarczy. Najwyżej zmienię opony na 10”. Do G30 Max nie chciałem dopłacać i nie pasowała mi jej waga. W razie gdy kupię mocniejszy sprzęt, Xiaomi pewnie Żonie zostawię.
Po odblokowaniu na prostym ciśnie licznikowe 35. Pod lekkie górki 30 daje radę.
Jak spodoba mi się taki sposób jazdy po
  • Odpowiedz
@BRZESZCZOTEMPOJAJAH trochę racji masz, na weekend miałem g boostera czyli bydlaka 30kg I nic fajnego. No i jak tak pomyślę to nic produkcji ninebota prawie na serwisie się nie pojawia. Głównie stare styrane m365 lub es1/2/3/4. Jak ktoś chce coś pewnego a nie zabawkę to ninebot chyba bezkonkurencyjny. Większe typowe chińczyki bardziej pod fun są niż pod zwykle dojazdy po ścieżkach do pracy.

A co do odblokowania to chyba tylko rozłożenie i
  • Odpowiedz