Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest tam gdzieś przy dworcu głównym jakiś parking po tych przebudowach? Muszę odebrać kogoś z autobusu ale po tych przebudowach tam nie bywałem a na google stare zdjęcia :/ #olsztyn
  • 8
  • Odpowiedz
@schreder: jest ale zawsze #!$%@? do pełna jak nie taxi to innymi autami, lepiej zostawić samochód pod McDonalds/Orlen i przejść się kawałek, przy dworcu można zrobić kółeczko i sprawdzić czy jest coś wolnego, ale czasami idioci potrafią postawić samochód przed samymi drzwiami i zblokować przejazd
  • Odpowiedz
@schreder: tak, wjazd tak jak kiedyś, tylko wszystko jest teraz zastawione tymi metalowymi ściankami budowlanymi, ale pod samym wejściem można zrobić autem kółko i wyjechać jeśli nie będzie miejsca. Ja często stawałem zaraz po wjeździe z prawej strony na "powierzchni wyłączonej z ruchu" (postawiłem X) ale jak masz duże auto to może być problem. Jak mówiłeś że masz do odebrania kogoś z autobusowego to chyba od razu lepiej na Mcdonalds
Bobekkk13 - @schreder: tak, wjazd tak jak kiedyś, tylko wszystko jest teraz zastawion...

źródło: comment_1653116822yp0EgzCcdcwgvp97T3uTyG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz