Wpis z mikrobloga

@D_Train: miałem ten telefon. Kurde, że dziś nei produkują już czegoś tak fajnie dziwnego.
Mały, poręczny, ciężki bo to stal nie plastik, Fajny ficzer z tym rozsuwaniem itp. Ciekawe co ja z nim zrobiłem bo rzadko sprzedaję telefony, raczej gdzieś w szufladzie jak 6310i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nomorelife:
Z tymi joystickami to nigdy nie rozumiałem, bo miałem ten telefon przez 4 lata i nie zepsuł mi się. Potem dałem kobiecie i popsuła w 2 tygodnie xd
  • Odpowiedz
@Endrius: no #!$%@? ja kochałem Sony Ericssony z tymi joistickami i może źle pamiętam, ale chyba tylko SE miało takie joisticki i nie chciałem innych telefonów.. ALE ZAWSZE MI SIĘ #!$%@?ŁY XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nomorelife:
XD
Ja nałogowo używałem skrótów klawiszowych, może to ratowało joystick ale raczej nie przez 4 lata xD Jeden z najlepszych telefonów jakie miałem. A może najlepszy i najbardziej kompletny. Prawie nie miał słabych punktów, poza tym kretyńskim portem ładowania/danych.
  • Odpowiedz
@Endrius @nomorelife: a ja miałem serii walkman, ale fakt - nie miał joistiva. Nawet nie wiem, skad ja wytrzasnąłem taki drogi telefon w liceum... służył mi chyba z 6 lat i to nakgłupszych lat w życiu, podczas których 2 razy wszedłem z nim w kieszeni do jeziora między innymi. Od 10 lat lezy w szufladzie i nadal dziala. To był nadtelefon jak na tamte czasy - pod wzgledem i
mazaken - @Endrius @nomorelife: a ja miałem serii walkman, ale fakt - nie miał joisti...

źródło: comment_1653079401zL4lt5mAkiQiMOBYyiM07m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nomorelife: @Endrius: z tego co pamiętam z tamtych czasów to w K750i i starszych joysticki były problematyczne (przy czym nieraz były po prostu brudne i trzeba było je wymyć, nieraz to robiłem dla jakichś znajomych), w K800i coś poprawili i lepiej się trzymał. Przy czym albo problem był znaczny, albo było to droższe, albo ludzie po tych starszych modelach mieli obawy w stosunku do telefonów z joyem bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nomorelife: tak, ja pamiętam jak się bawiłem takim doczepianym do Siemensów, jeszcze czarno białych :P ale i tak 7650 mimo że miała parę lat urywała głowę aktualnym wtedy telefonom jak ją kupiłem gdzieś w 2004, może 2005r. Ale fakt że K300i był swojego czasu mega popularny, i podobnie jak 7650 cierpiał na małą pojemność pamięci ;P
  • Odpowiedz