Wpis z mikrobloga

- Kibicuj jakiemuś beznadziejnemu inwalidzie w sesji która NIE JEST żadną rywalizacją (xD) i w której by się nie znalazł gdyby nie grube miliony z Orlenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Jako jedyny odnośnik dla niego traktuj psa który zaliczył słabą sesję na P19
- Skacz z radości, bo przecież twój idol osiągnął "doskonały" 13-ty czas sesji MIMO że bolid jest czwartą najszybszą maszyną
- Napędzaj hype o fantastycznej sesji Kubicy mimo iż jak to ma w zwyczaju - nie potrafił wykorzystać potencjału swojego bolidu
- Całkowicie odrzuć wszelkie argumenty o Bottasie który dając z siebie wszystko osiągnąłby wynik bardzo blisko czołówki. Wg Ciebie to P19 odzwierciedla rzeczywistą formę Fina.

Nawet mi Was nie żal powrutowcy ♿♿♿

#f1 #antypowrutcontent
  • 10
  • Odpowiedz
@Redz18: Czwarte najszybsze co xD? Nie jestem powrutowcem ale Norbert był szybszy od Bottasa, w tej samej taczce, od Vettela, od Magnussena. P19 to miał Latifi a nie Bottas, nie wiem czy oglądaliśmy to samo FP1
  • Odpowiedz
@Ejmen:
co do pozycji Bottasa - racja, mój błąd
co do możliwości bolidu Alfy - nie trzeba było nawet oglądać dzisiejszego FP1, wystarczy uwzględnić pięć poprzednich wyścigów. Jeśli twierdzisz że Alfa to "taczka" to chyba jeszcze tkwisz w 2021 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Redz18: Ja to nowy w F1 jestem ale wydaję mi się, że przed Alfą jest: RB, Ferrari, Mclaren, Mercedes, w sumie nawet Haas, Alpine. Rzecz w tym, że w Haasie jeździ jeden ogór pod tytułem Schumacher i Magnussen, który miał przerwę od F1. Synek Stroll dostał dzisiaj bolid z poprawkami i poradził sobie nawet lepiej od Haubicy w zielonym RB
  • Odpowiedz
@Ejmen: Alpine brakuje tempa wyścigowego przez wysoką degradację ogumienia, choć Ocon jakby temu zaprzeczył w GP Miami.
Magnussen na pewno szybko zrozumiał ten bolid, nie brak mu tempa na pojedyńczym okrążeniu. Stroll to wcale nie taki ogur, owszem, to paid driver, ale w swojej karierze miał swoje sukcesy, chociażby Pole position w GP Turcji zdobyte takim samym fartem, co wygrana Kubickiego w Kanadzie
  • Odpowiedz
@MarechalLannes: Ocon jeździ w Alpine tylko dlatego, że jest francuzem, tak samo jak Heidfeld był w BMW i był faworyzowany względem #!$%@?. Trzeba zrozumieć, że miejsce w F1 nie ma żadnej wartości pod tytułem "jesteś wybrańcem", ponieważ wystarczy mieć hajs, tak było jest i będzie. Wracając do Ocona to jest cud, że na tym upośledzonym torze robionym w paincie dojechał w ogóle w punktach. Fakt Kubica wygrał GP Kanady przez #!$%@?
  • Odpowiedz
@Ejmen: Zgadzam się z większością, choć Ocon, z tego co wiem, nie ma aż tak "bogatych" rodziców, jak inni kierowcy młodego pokolenia. Samo zakontraktowanie Ocona przez Renault było rozsądnym rozwiązaniem, bo to solidny driver. Gdyby Bottas się nie otrzasnął w 2019 to zapewne jego miejsce w Mercu zająłby Esteban. W F1 jeśli jesteś obrzydliwie bogaty, lecz poza tym nie reprezentujesz niczego jako kierowca to pojeździsz dwa/ trzy sezony max.
  • Odpowiedz
W F1 jeśli jesteś obrzydliwie bogaty, lecz poza tym nie reprezentujesz niczego jako kierowca to pojeździsz dwa/ trzy sezony max.


@MarechalLannes: to w takim razie można powiedzieć o Strollu? ¯_(ツ)_/¯ ile lat będzie musiał mieć swojego mentora? :D wiem wiem, tata kupił cały zespół to będzie jeździć.
  • Odpowiedz