Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siema, potrzebuje iptv a jestem w tym kompletnie zielony.
Nie jest mi potrzebne na już więc mogę poczekać.
Słyszałem dużo o teleelevidenie ale na tą chwilę rejestracja zamknięta. Widzę że strimstv jest dostępny od ręki.
Tak naprawdę potrzebny jest mi tylko jeden kanał BBC Brit + aplikacja która będzie nagrywała mi Top gear. Widziałem że jest taka wtyczka do Kodi nawet jest film i artykuły u Kodi w pigułce.
Co polecacie?
#iptv #kodi #strims #teleelevidenie
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miecz12: posiadam kolekcje wszystkich odcinków sezon 1-22 z pl lektorem lecz głównie odcinki są w jakości 480p. Na BBC Brit lecą często różne odcinki z różnych sezonów. Chciałem po prostu zastąpić je lepszą jakością. Próbowałem to robić po przez nagranie odcinka na dekoderze>potem grabera HDMI> obs na pc i ponownie nagrywanie> usuwanie reklam. Ale cały proces jest bardzo czasochlony bo musi cały odcinek polecieć żeby nagrał się w obs. Czyli średnio
@Nboxxd: a nie łatwiej by było pobrać odcinki w jak najlepszej jakości i dodać swoją ścieżkę dźwiękową? ogólnie też nie wiem po co się przejmować lektorem, przez którego, masa żartów traci sens
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miecz12: niestety razem z jakością wideo idzie też jakoś audio która też nie powala. Mam po prostu sentyment jak oglądałem za dzieciaka z polskim lektorem. A ogółem to mam pobrane wszystkie sezony + specjale z napisami ale dla mnie to nie to samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miecz12: właśnie widzę że będzie w canal+ od 1 czerwca. Znalazłem info że mają być *nowe* odcinki top gear. Miejmy nadzieję że stare też.