Wpis z mikrobloga

@Olostro: Cóż, dla Ciebie mogę być głupia. Przyszłam tu komentować program rozrywkowy a nie spowiadać się z poglądów politycznych. Jeśli kiedyś spotkamy się na tagu #polityka to zaspokoisz swoją ciekawość.
  • Odpowiedz
@klaudiass: Przecież tłumaczyłem Ci że wybór partii politycznej wiele o Tobie mówi. Dlaczego twierdzisz że dla mnie możesz być głupia skoro nic nie chcesz o sobie powiedzieć?
  • Odpowiedz
@Olostro: Podaj mi kilka przykładów gdzie wybór partii politycznej jest istotny do komentowania reality show. Wcześniej pisałeś coś o seksie przed kamerami. Mógłbyś rozwinąć?
  • Odpowiedz
@klaudiass: Że ludziom głosujący na partie lewicowe nie robi problemu to że niektórzy w programie są frywolni seksualnie albo nie widzą problemów w zachowaniach homoseksualnych uczestników którzy przyszli do programu heteroseksualnego
  • Odpowiedz
@Olostro: Nie wątpię że są ludzie mający ściśle określone granice zachowań ze względu na wyznawane wartości. Uważam że decydując się na oglądanie takiego programu, mamy świadomość że będzie tam kontrowersja. Jeżeli coś mnie razi, denerwuje, z czymś się nie zgadzam poprostu odpuszczam to sobie. Jest to dojrzałe i mądre podejście ponieważ nie chce poświęcać uwagi czemuś co godzi w moje przekonania.
  • Odpowiedz
@Szuruburu102: Aha czyli wiem za kim nie jesteś. Wspierając każdą inną partie niż konfederacja wspierasz zamordyzm covidowy który pewnie jeszcze na nas naślą, zadłużanie kraju na pomoc Ukrainie, zamordyzm energetyczny poprzez zamykanie kopalń węgla i chore ustawy antysmogowe, rozdawnictwo pieniędzy napędzające inflację oraz przyzwolenie na duże podatki. Bravo lewaku XD
  • Odpowiedz