Wpis z mikrobloga

@werchm: @Olostro: @Dewasta: i jeszcze-lektor tłumaczy,co mamy myśleć,elDupsi tłumaczy,co jak było,mimo,ze widzieliśmy inaczej,to jeszcze mam wrażenie,jakby przy pomocy niektórych zielonek produkcja narzucała,co i jak komentować,a co nie.Ale to tylko moje zdanie.I bez urazy wobec większości "normalnych" zielonek...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bubba222: Co za czasy, kiedyś człowiek siedział przed tv i gadał co chciał i nikt mu nie wmawiał, że źle widział i źle słyszał ;) Na 6 sezon zapraszam was do siebie będziemy komentować jak nam się podoba a i może @crazy_frog nalewkę przyniesie xD
  • Odpowiedz
@Olostro: Ale to wiadome, że jak zaczniemy 6 sezon to w końcu się podzielimy ale przynajmniej będziemy wiedzieć, że nikt nie manipuluje naszymi opiniami, kurde do kaloryfera was przywiążę i oglądać XDDD telefony zabiorę, będę więzić w piwnicy XDD Nie no żartuję oczywiście ^^
  • Odpowiedz
@Opportunist: Ale podziały między nami nie wynikają tylko z hp. W gronie starej gwardii są lewaki albo plandemiarze.
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by się tam działo gdyby wszyscy ze starej gwardii tagu się spotkali. To byłaby masakra
  • Odpowiedz
@klaudiass: Słuchaj najważniejsze żebyś powiedziała na kogo głosujesz w najbliższych wyborach i to dużo rozjaśni bo wiesz jednak to ma znaczenie
Potem jeszcze kilka pytań światopoglądowych i jak wszystko się będzie zgadzało to będzie fajnie
  • Odpowiedz