Wpis z mikrobloga

@Xemioza: Jedno z lepszych combo na fort przecież (poza cutting-edge kluczami, bo jednak trochę czasu sanguini zabiera)? Poza necro+spiteful i bursting+storming to najlepszy tydzień na klucze fort. Nie tak tak dobry jak te 2, bo trochę strat na timerze się jednak zbiera.
@Nymphis: No niby pisza ze dobry, ale sanguine w SoA i SD przy 2 bossie mnie wkoorwia xd. Tanczyc z tymi mobami. Grevious tez na niektorych bossach dokucza. Mistcaller mi przychodzi na mysl, ostatni w soa, kazdy w SD xDD
@Xemioza grievous na bossach bolałby na tyr, na fort nie ma tragedii poza trzecim bossem w SD. Sanguine weryfikuje umiejętność kitowania tak jak @Aiito napisał :)

Nie da się najwyższych kluczy z sanguine zrobić, bo klucze trwają te minutę-dwie dłużej, a na to miejsca w tym zakresie po prostu nie ma. Ale jeżeli o sam poziom trudności chodzi, to bardzo przystępny tydzień. Wczoraj oglądałem stream Elle i zrobili w czasie TOP 28
@Lstr: Sanguine to nie problem, poczatek pierwszego sezonu nauczyl mnie #!$%@? i bycia „range paladynem”.

Ale jak widze castera ktory stoi w poolu i castuje 2/3 spell i nikt go nie przerywa to az mnie telepie xdd.
No tez prawda ze grevious + tyra to byloby slodkie kombo. Ale np na 20 te walki nawet na Forti wydaja mi sie dlugie xD