Wpis z mikrobloga

Wieki nie robiłem kontroli, więc przy okazji mała historyjka. Na zdjęciu Spinnaker Cahil midsize. Zarąbisty zegarek: szafir, wygodny rozmiar, dobra luma, mega spoko bransoleta jak za taką kasę, ale miał od początku jedną wadę. Szklaną kur*a wkładkę bezela. Nie podobała mi się przed zakupem, po zakupie też nie, a tym bardziej jak ją potłukłem niewiemjak, niewiemgdzie xD Spinnaker gwarancją takiego uszkodzenia nie obejmie, samej wkładki nie sprzeda, wyślij na swój koszt, naprawią i odeślą, za Bóg wie ile i z powrotem masz szklane gówno, które prędzej czy później się potłucze. How about no. Kupujemy wkładki bezela od friendów z Chin. AliExpress here I come. Zamówiłem dwie, średnica miała pasować (40mm), przyszły, nie pasują -.- Zamawiam kolejną, tym razem mierzę do milimetra, średnicę zewnętrzną i wewnętrzną, przychodzi. Znowu za szeroka. NIE PASUJE. #!$%@? lvl 1000, zaraz wypierdzielę ten zegarek, albo będę nosił divera bez wkładki. Różne były pomysły jak to zrobić, ale w końcu się wnerwiłem, pilnik w łapę i w pracy 2 godziny piłowałem to aluminium, aż mnie paluchy bolały, ale w końcu weszła i jest. Teraz jest lepszy od oryginału i kiss my ass Spinnaker.
#zegarki #kontrolanadgarstkow
C.....g - Wieki nie robiłem kontroli, więc przy okazji mała historyjka. Na zdjęciu Sp...

źródło: comment_1652869499elswFC1pbIMLf6yZcDgZsk.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz