Wpis z mikrobloga

#krakow #bar #gastronomia
W weekend wybieram się do Krakowa, dokładnie Prądnik Biały.
Gdzie (najlepiej w okolicy Parku Wyspiańskiego) znajdę dobrą kanajpkę z jedzeniem? Może być włoskie jedzonko, hamburgery, polska kuchnia. Obojętne w zasadzie, byle było dobre.
Dodatkowo szukam miejsca z dobrymi shotami i drinkami w rozsądnych cenach.
Poszukuję też takich lokali w centrum Krakowa.
  • 11
  • Odpowiedz
@Akiva: tak bezpośrednio w tej okolicy to polecam smażalnię ryb Marlin - można usiąść w namiocie. Nie jest to restauracja jako taka, klimat raczej barowy, ale mają świetne ryby i akceptowalne ceny. No i dwa kroki od parku
  • Odpowiedz
@Akiva: Jak włoska to Amici, Cuccina tez jest całkiem ok. Dobry kebsik - Mohy. Burgery najlepsze to Kryspinów [Majster]. W sumie tylko te mi smakują :)

A najlepiej wejść w mapy googla i popatrzeć po średniej i ilości ocen w zależności od tego, gdzie jesteś.
  • Odpowiedz
@goferek: ja tam raz jadlam i bylo duzo problemow z jedzeniem. Ja w zasadzie zjem byle co, ale kolezanka co sie zna na produkcji zywnosci nie zjadla swojego deseru bo nie byl sciety i na zupe tez narzekala. W sumie zglaszala wlascicielowi. Czy cos z tym robili - nie mam pojecia.
  • Odpowiedz
@Akiva: Mohy Twój Kebab to obowiązkowy punkt gastronomiczny w okolicy Parku Wyspiańskiego, a biorąc pod uwagę jego wyjątkowość, to warto tam podjechać z każdego miejsca z Krakowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To ja powiem swoją listę.
Tratoria na Wykach, obok zaraz restauracja z sushi i taka jakby wietnamska tez kuchnia w jednym. Zahir kebab przy pętli Krowodrza górka. Trochę dalej ale zajebiste Burgery ma Good Burger
  • Odpowiedz