Wpis z mikrobloga

#shitcoin #luna #kryptowaluty zastanawia mnie ta nadaktywność "Cz" z binance w sprawie luny. Chodzi mi po głowie ze ocenił, ze cały ekosystem luna, gdzie jest kupę ciekawych projektów, ma wymierna wartość. Zaangażował się wiec w to, będzie robił za arbitra, a na koniec da propozycje wykupu całej tej fundacji luna po taniości.
  • 7
  • Odpowiedz
@Obruni: też zwróciłem uwagę, że jak koreaniec się zapadł pod zmienię, to CZ się uaktywnił. nawet pouczał korka, że spoko można #!$%@?ć, tylko chociaż niech się odzywa do community.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: volumen zwiększyłby się gwałtownie, po ewentualnym przejęciu (przejęcie jest jedynie moja dywagacja), dostałby dodatkowy dochód. Przy czym luna nie za bardzo jest konkurencyjnym produktem do BNB. Ikonografki pokazują tam kilkadziesiąt działających projektów, sam kupowałem tam syntetyczne akcje z NYSE, bo nie wymagało to przejścia przez fiat i było wygodne https://mirrorprotocol.app/#/trade. Nie twierdze oczywiście, ze luna wróci do X0$ i ludziska odrobią straty, sadze jednak, ze cala ta fabryka, jest na
  • Odpowiedz