Wpis z mikrobloga

Garść newsów o #realmadryt z dnia 15/05

✅ Real Madryt zremisował 1:1 z Cadiz. Bohaterem spotkania został Andrij Łunin, który wreszcie dostał szansę | meczyki.pl

✅ Ancelotti: Rodrygo i Valverde mogą zagrać w finale razem od początku. Carlo pojawił się na konferencji prasowej po ligowym meczu z Cádizem. | real-madryt.pl

✅ Ancelotti nie rezygnuje z Hazarda. Belg otrzymuje szansę po uporaniu się z chronicznymi problemami z kostką. | real-madryt.pl

✅ Kolejna manita Castilli, która pokonała Costa Bravę 5:1 w meczu w ramach 36. kolejki Primera División RFEF. To druga z rzędu manita na stadionie Alfredo Di Stéfano. | real-madryt.pl

✅ W meczu 30. kolejki Primera Iberdrola piłkarki Realu Madryt pokonały 1:0 Villarreal po bramce Kosovare Asllani z rzutu karnego. W równolegle rozgrywanym spotkaniu Barcelona pokonała 2:1 Atlético Madryt, dzięki czemu Las Blancas awansowały na trzecie miejsce w tabeli i zagrają w eliminacjach do Ligi Mistrzyń. | real-madryt.pl

✅ Kylian Mbappé: “I can’t say about my future but you’ll know very soon… it’s almost decided” | Fabrizo Romano

Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnej Follow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Zachęcam do śledzenia aplikacji w profilu fejsbukowym, twitterowym lub instagramowym

#realmadryt #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz