Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Za tydzień idę na staż w dużym biurze rachunkowym jako księgowy. Waszym zdaniem muszę posiadać jakieś praktyczne umiejętności które warto by było poznać przed pierwszym dniem pracy, czy raczej wszystkiego się nauczę? Pytałem szefa i nie było to jednoznaczne. #pracbaza #praca #rachunkowosc #ksiegowosc
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: robiłem kiedyś kurs Excela i uwielbiam z niego korzystać oraz miałem na studiach pol semestru Excela i drugie pol Worda więc raczej jest okej z tym
@uszaty1234: to są 2 możliwości, albo będziesz segregować kwity, albo na stazystach opierają część regularnej pracy i mogą Cię rzucić na głęboką wodę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: opierając się na rozmowach z szefostwem raczej będą chcieli mnie wdrażać do regularnej pracy, ale znam trochę tą firmę i myślę że nie wrzuca mnie na głęboka wodę. Jeśli by to zrobili to co lepiej wiedzieć na start by nie wyrzucili mnie po dniu?
Jeśli by to zrobili to co lepiej wiedzieć na start by nie wyrzucili mnie po dniu?


@uszaty1234: Nie wypłacaj wszystkim po 100 000 zł z listy kontrahentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)