Wpis z mikrobloga

Garść newsów o #realmadryt z dnia 13/05

✅ Luka notuje obecnie swój najlepszy sezon pod kątem liczby asyst. W starciu z Levante zafundował kibicom kolejny spektakl i klub szykuje dla niego umowę na kolejny rok. | real-madryt.pl

✅ Jürgen Klopp potwierdził, że Fabinho będzie gotowy na finał Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Brazylijczyk nie zagra jednak w sobotnim finale Pucharu Anglii. | real-madryt.pl

✅ Mariano Díaz z dogadanym transferem. Szykuje się odejście z Realu Madryt | transfery.info

✅ Real Madryt pracuje nad kadrą Castilli na przyszły sezon. Potrzebni są przede wszystkim napastnicy i na tę pozycję Królewscy mają dwóch kandydatów. | real-madryt.pl

✅ Modrić nie zagra z Cádizem. W spotkaniu z Levante pomocnik obejrzał 5. żółtą kartkę w tym sezonie ligowym i nie będzie mógł zagrać w następnej kolejce. | real-madryt.pl


Linki do pełnych treści powyższych oraz wielu innych newsów znajdziesz w aplikacji mobilnej Follow Your Club, dostępnej w Google Play. Więcej informacji na stronie aplikacji.

------------------

Jakiś czas stworzyłem stworzyłem aplikację mobilną do śledzenia newsów sportowych o wybranych klubach piłkarskich. Pisałem o tym tutaj. Korzystając z tego, że mam do dyspozycji bazę newsów, postanowiłem regularnie się nią dzielić.

Zachęcam do śledzenia aplikacji w profilu fejsbukowym, twitterowym lub instagramowym

#realmadryt #pilkanozna
  • Odpowiedz