Wpis z mikrobloga

@Zacollinho: w przypadku Harry'ego ma to swój klimat. A tak ogólnie rzeczywiście nie najwygodniej, ale jako tło do sprzątania czy coś czasem miło sobie włączyć cokolwiek bez kminienia specjalnego, co by się chciało (bo wybór mały xd).
  • Odpowiedz
@Zacollinho: no bo kurde ciezko sie inaczej zgrac z duza iloscia ludzi zeby cos wspolnie ogladac i komentowac. Jak na jakims serwisie VOD bedziesz ogladal no to nie ma opcji sie z randomami zsynchronizowac. Tylko TV zostaje.
  • Odpowiedz
Jak na jakims serwisie VOD bedziesz ogladal no to nie ma opcji sie z randomami zsynchronizowac. Tylko TV zostaje.


@pwn3r: Niby jak nie ma? Piszesz że dnia tego i tego o tej i tej godzinie odpalamy portiera na wybranej przez siebie paltformie.
  • Odpowiedz
Jak można oglądać filmy w telewizji?


@Zacollinho: Zadaję sobie to pytanie zawsze gdy oglądam coś u rodziców. Co chwila reklama i w tym samym czasie obejrzelibyśmy dwa filmy... Odcinek serialu 45 minut i #!$%@? przerywany 4 razy reklamami, pazerne świnie.
  • Odpowiedz
@L3gion: Mysle, ze każdego #!$%@? reklamy, ale Harry na tvnie to dla mnie na przykład tradycja, od dzieciaka oglądałem harrego na tvnie i po prostu mi tam najlepiej „smakuje” xD
  • Odpowiedz