Wpis z mikrobloga

@paamparampa: młoda jest to i rozumu też nie na za wiele. Z drugiej strony nikt nie obwinia Kaspra za tą sytuację, mimo że gdy był w parze z Karoliną to parę razy w łóżku się całowali. Także z jego strony też #!$%@? zachowanie. Mam nadzieję że jak najszybciej postawi Karolinie sprawę jasno i ukróci te podchody (no chyba że jest takim próżniakiem i to lubi). Na moje oko Kasper jaja i
@bolekndm: on prawie mało gada z tą Laura ..to jak chce z nią stworzyć relacje ? Ona niby coś tam ukradkiem zerka , ale widać , że chyba bardziej ja ciągle do Grzesia , a poza programem to pewnie z Kasprem jest, bo w hotelu im nie wyszło.
@bolekndm: a może gada tak specjalnie i to specjalna zagrywał zdjęcia , komentarze ale jak to mówią czas pokaże haha, z drugiej strony podchodzi do niej jak pies do jeża, a na live mało interakcji między nimi. Może są razem, niby krążą płoty , że za rękę chodzą po mieście ,w kawiarni z jej rodzicami byli , myślę , że chyba za wcześnie , żeby się pokazywać , tym bardziej za
@Nutella85: Ujawniać się oficjalnie nie mogą ale w poprzednich edycjach też było wiadome mniej więcej kto jest ze sobą po programie typu Baśka z Krsyśkiem, Marcin z Karą. O ile nie zrobią oficjalnego coming outu to nikt chyba nie ma pretensji, że żyją jak normalna para.
@paamparampa: Ja nigdy nie byłam Karoliną, zawsze wzdychałam w samotności, po cichu głównie w swojej głowie, spaliłabym się ze wstydu jakbym miała być taka nachalna a jakby mi dał facet znać chociaż raz, że mnie odtrąca to bym zapomniała o jego istnieniu w 5 sekund dlatego wolałam tego nie sprawdzać i zawsze czekałam na pierwszy krok faceta jak był to super a jak nie to trudno, najwyraźniej to nie ten ¯_(ツ)_/¯