Wpis z mikrobloga

@panDyskoteka: Aktualnie przy moim okazjonalnym jeżdżeniu własnym, paliwożernym samochodem na swojej licencji w Trójmieście wychodzi mi 15-40zł/godzinę dochodu na czysto zależnie od pory i szczęścia. Już po odliczeniu paliwa i podatków. Utrzymania samochodu nie wliczam do swoich kosztów, bo jest to po prostu prywatny samochód, a Uber+Bolt to zajęcie dodatkowe raz na kilka dni.
  • Odpowiedz
bo jest to po prostu prywatny samochód, a Uber+Bolt to zajęcie dodatkowe raz na kilka dni.


@selenita66: nie szkoda Ci było auta i wpisywania w kartę pojazdu/dowód że to TAXI? Jak kwestia taksometru - nie było problemu na przeglądzie że go nie masz czy montowałeś?
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Nie miałem najmniejszego problemu z przeglądem pomimo braku taksometru. A przez całą moją czteroletnią karierę uberowca-hobbysty na szczęście nie zdarzyło mi się żadne uszkodzenie, więc póki co raczej nie mam powodów aby myśleć, że mi szkoda.
  • Odpowiedz
@Lapidarny Akurat koszt ubezpieczenia wyszedł u mnie minimalnie wyższy, około 200zł/rok. A o ewentualny spadek wartości na razie się nie martwię, nie przewiduję odsprzedaży jeszcze przez kilka solidnych lat.
  • Odpowiedz
Przegląd taxi najlepiej zrobić u gościa który nie raz taki przegląd robił bo leśne dziadki nie będą rozumieć o co chodzi z tym całym BOLTEM
  • Odpowiedz