Wpis z mikrobloga

Mirki!

Chcę Wam się czymś pochwalić. Około 10 lat temu razem z kilkoma znajomymi dorwaliśmy kamerę VHS i postanowiliśmy nakręcić film. Jakiś czas później przegrałem film z VHSa na płytę i wszyscy o nim zapomnieli. Dzisiaj brakło mi internetu na kilka godzin. Wygrzebałem film z szafki i zmontowałem dla Was trailer ;)

Trailer ma na celu sprawdzić czy jest sens wrzucać cały film.

Czasy były takie że nikt nie miał bladego pojęcia o obórce filmu, więc wszystko szło na żywca. Jak coś nie wypaliło, cofało się taśmę i dogrywało od nowa na miejscu niechcianego momentu. A wiadomo jak to było, nie zawsze się ustawiło w idealnym momencie. Podkład dźwiękowy to odgłosy wydawane przez nas i puszczane podczas nagrywania dzwonki polifoniczne z pierwszej komórki z kolorowym wyświetlaczem i dzwonkami poli jaką w życiu widziałem na oczy. Co około godzinę musieliśmy biegać do domu naładować baterię od kamery. To były zajebiste czasy!

Jeśli Wam się spodoba wrzucę cały film bez żadnego montażu, bo w tym cała zajebistość tej produkcji ;)

Przed wami:

Rambo 13

#film #produkcjawlasna #rambo13 #amatorszczyna #staredobreczasy #pokazmorde sprzed 10 lat
DownmiaN - Mirki!

Chcę Wam się czymś pochwalić. Około 10 lat temu razem z kilkoma zn...
  • 4
  • Odpowiedz
@Drug: cały film trwa około 5 min ;P A właśnie efekty, także i te dźwiękowe to kwintesencja tego filmu, bo obróbki nie było żadnej, tyle co praca kamery i dźwięki nagrywane na żywo ;)
  • Odpowiedz